https://wyniki.motoresults.pl/ru/2016/Motocross/Inne
Live!
Season 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Łódź Regional Championship
Кубок Силезии и Опольской области
MXDG Cup
KTM Enduro Race Extreme
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Karting
Karting
Karting
Polish Championship
ROK Cup
ROTAX Cup
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Polish Championship
Polish Cup
OPONEO Cup
Warsaw Regional Championship
Rally
Rally
Авто Слалом
6h rally
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
MX2 Junior - Квалификационная тренировка
2016 | Motocross
|
Other
XXVIII Puchar Niepodległości
-
Ostrowiec Świętokrzyski
, 11 ноября 2016
Paweł Wizgier
Tomasz Kosiak
Aldona Rudnicka
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #58 Wojciech Kucharczyk
4 - #503 Arkadiusz Pryk
5 - #202 Marcin Bandosz
6 - #120 Szymon Wójcik
7 - #109 Paweł Misiarz
8 - #417 Remigiusz Rutka
9 - #216 Kacper Zięba
10 - #602 Klaudiusz Górny
11 - #50 Aleksander Bracik
12 - #140 Bartosz Szaboń
13 - #577 Jakub Komsta
14 - #400 Jakub Pawłowski
15 - #474 Erwin Barszczewski
16 - #414 Kuba Gutowski
17 - #9 Filip Potasiewicz
18 - #351 Mikołaj Szuk
Сравни время кругов с
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #58 Wojciech Kucharczyk
4 - #503 Arkadiusz Pryk
5 - #202 Marcin Bandosz
6 - #120 Szymon Wójcik
8 - #417 Remigiusz Rutka
9 - #216 Kacper Zięba
10 - #602 Klaudiusz Górny
11 - #50 Aleksander Bracik
12 - #140 Bartosz Szaboń
13 - #577 Jakub Komsta
14 - #400 Jakub Pawłowski
15 - #474 Erwin Barszczewski
16 - #414 Kuba Gutowski
17 - #9 Filip Potasiewicz
18 - #351 Mikołaj Szuk
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Jakub Barczewski
15.991
9:58:11.603
1
1:48.082
50.0
2:04.073
9:59:59.685
+11.932
1:36.150
2
2:04.358
43.4
4:08.431
10:02:04.043
+12.767
1:51.591
3
1:55.734
46.7
6:04.165
10:03:59.777
+19.243
1:36.491
4
1:49.959
49.1
7:54.124
10:05:49.736
+2.354
1:47.605
5
2:14.024
40.3
10:08.148
10:08:03.760
+31.176
1:42.848