https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Supermoto/PP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
C2 - Wyścig pierwszy
2016 | Supermoto
|
Puchar Polski
Puchar Polski Supermoto II Runda
-
Koszalin
, 26 czerwca 2016
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #11 Tomasz Rysio
2 - #29 Rudolfs Pumpurs
3 - #104 Kacper Gajos
4 - #15 Benjamin Wolf
5 - #100 Kalnins Imants
6 - #769 Łukasz Hepner
7 - #39 Mateusz Otręba
8 - #28 Thomas Skoglund
9 - #999 Damian Czudak
10 - #69 Marcin Kozłowski
11 - #5 Damian Krupa
12 - #64 Gabriel Wasik
13 - #303 Wojciech Wilowski
14 - #272 Kaspars Logins
15 - #24 Piotr Rubacha
16 - #644 Rafał Chilimończyk
17 - #600 Paweł Maliszewski
18 - #6 Łukasz Pawicki
19 - #66 Rafał Piwko
20 - #13 Marzena Chrostek
21 - #353 Filip Litwiniak
22 - #60 Bartosz DEMBOWY
23 - #99 Michał Irzyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #11 Tomasz Rysio
2 - #29 Rudolfs Pumpurs
3 - #104 Kacper Gajos
4 - #15 Benjamin Wolf
5 - #100 Kalnins Imants
6 - #769 Łukasz Hepner
7 - #39 Mateusz Otręba
8 - #28 Thomas Skoglund
9 - #999 Damian Czudak
10 - #69 Marcin Kozłowski
11 - #5 Damian Krupa
12 - #64 Gabriel Wasik
13 - #303 Wojciech Wilowski
14 - #272 Kaspars Logins
15 - #24 Piotr Rubacha
16 - #644 Rafał Chilimończyk
18 - #6 Łukasz Pawicki
19 - #66 Rafał Piwko
20 - #13 Marzena Chrostek
21 - #353 Filip Litwiniak
22 - #60 Bartosz DEMBOWY
23 - #99 Michał Irzyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Rysio
3.205
14:22:22.507
1
1:00.666
59.3
1:03.871
14:23:23.173
+6.954
53.712
2
54.698
65.8
1:58.569
14:24:17.871
+3.022
51.676
3
53.415
67.4
2:51.984
14:25:11.286
+1.374
52.041
4
53.511
67.3
3:45.495
14:26:04.797
+1.913
51.598
5
53.237
67.6
4:38.732
14:26:58.034
+1.320
51.917
6
54.207
66.4
5:32.939
14:27:52.241
+2.445
51.762
7
53.854
66.8
6:26.793
14:28:46.095
+2.800
51.054
8
53.215
67.7
7:20.008
14:29:39.310
+1.507
51.708
9
1:00.726
59.3
8:20.734
14:30:40.036
+9.420
51.306
10
53.534
67.2
9:14.268
14:31:33.570
+1.973
51.561
11
52.952
68.0
10:07.220
14:32:26.522
+1.535
51.417
12
52.356
68.8
10:59.576
14:33:18.878
+0.903
51.453
13
52.276
68.9
11:51.852
14:34:11.154
+0.429
51.847
14
52.234
68.9
12:44.086
14:35:03.388
+0.387
51.847
15
53.348
67.5
13:37.434
14:35:56.736
+1.448
51.900
16
53.786
66.9
14:31.220
14:36:50.522
+1.480
52.306