https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2016 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Chojna
, 25 września 2016
Wiesław Śmietjuch
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #281 Damian Azmin
2 - #791 Damian Ślugaj
3 - #97 Filip Królikowski
4 - #40 Przemysław Herejczak
5 - #90 Emil Przystupa
6 - #45 Adrian Żyta
7 - #666 Błażej Gwiaździński
8 - #29 Marcin Sewioło
9 - #20 Julian Stein
10 - #2 Kacper Kwas
11 - #411 Rafał Kardasz
12 - #73 Tomasz Ciepiela
13 - #384 Bartłomiej Chrostowski
14 - #449 Michał Van de Weerdt
15 - #417 Paul Grosspietsch
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #281 Damian Azmin
2 - #791 Damian Ślugaj
4 - #40 Przemysław Herejczak
5 - #90 Emil Przystupa
6 - #45 Adrian Żyta
7 - #666 Błażej Gwiaździński
8 - #29 Marcin Sewioło
9 - #20 Julian Stein
10 - #2 Kacper Kwas
11 - #411 Rafał Kardasz
12 - #73 Tomasz Ciepiela
13 - #384 Bartłomiej Chrostowski
14 - #449 Michał Van de Weerdt
15 - #417 Paul Grosspietsch
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian Azmin
1
2:08.334
13:05:18.499
2
2:02.895
49.8
4:11.229
13:07:21.394
+0.692
2:02.203
3
2:04.212
49.3
6:15.441
13:09:25.606
+1.270
2:02.942
4
2:04.394
49.2
8:19.835
13:11:30.000
+0.070
2:04.324
5
2:06.165
48.5
10:26.000
13:13:36.165
+4.536
2:01.629
6
2:07.484
48.0
12:33.484
13:15:43.649
+4.201
2:03.283
7
2:05.701
48.7
14:39.185
13:17:49.350
+1.726
2:03.975
8
2:05.771
48.7
16:44.956
13:19:55.121
+1.300
2:04.471
9
2:05.836
48.6
18:50.792
13:22:00.957
+0.993
2:04.843
10
2:07.099
48.2
20:57.891
13:24:08.056
+1.904
2:05.195