https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX65 - Wyścig pierwszy
2016 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej III Runda
-
Olsztyn
, 15 maja 2016
Jerzy Kępiński
Marcin Szanter
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Maksymilian Chwalik
2 - #22 Wiktor Sobiech
3 - #23 Artur Gałuszka
4 - #70 Igor Lemańczyk
5 - #292 Wiktor Rafalski
6 - #132 Mikołaj Białecki
7 - #19 Piotr Kajrys
8 - #3 Ilya Kruglov
9 - #28 Franciszek Grzegorczyk
10 - #72 Michał Drypa
11 - #291 Filip Pawłowski
12 - #7 Bartłomiej Nadolny
13 - #14 Franciszek Rusocki
14 - #93 Adam Santus
15 - #6 Maciej Chlewiński
16 - #84 Jakub Kowalski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Maksymilian Chwalik
2 - #22 Wiktor Sobiech
3 - #23 Artur Gałuszka
4 - #70 Igor Lemańczyk
6 - #132 Mikołaj Białecki
7 - #19 Piotr Kajrys
8 - #3 Ilya Kruglov
9 - #28 Franciszek Grzegorczyk
10 - #72 Michał Drypa
11 - #291 Filip Pawłowski
12 - #7 Bartłomiej Nadolny
13 - #14 Franciszek Rusocki
14 - #93 Adam Santus
15 - #6 Maciej Chlewiński
16 - #84 Jakub Kowalski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maksymilian Chwalik
1
1:17.516
12:12:45.033
2
1:17.456
74.4
2:34.972
12:14:02.489
+7.236
1:10.220
3
1:17.495
74.3
3:52.467
12:15:19.984
+8.385
1:09.110
4
1:16.451
75.3
5:08.918
12:16:36.435
+6.925
1:09.526
5
1:14.974
76.8
6:23.892
12:17:51.409
+3.478
1:11.496
6
1:14.474
77.3
7:38.366
12:19:05.883
+2.366
1:12.108
7
1:15.642
76.1
8:54.008
12:20:21.525
+7.177
1:08.465
8
1:16.070
75.7
10:10.078
12:21:37.595
+7.044
1:09.026
9
1:15.679
76.1
11:25.757
12:22:53.274
+7.788
1:07.891
10
1:16.843
75.0
12:42.600
12:24:10.117
+7.397
1:09.446
11
1:15.897
75.9
13:58.497
12:25:26.014
+4.331
1:11.566
12
1:18.872
73.0
15:17.369
12:26:44.886
+7.176
1:11.696