https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROTAX
VII Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Poland
-
Poznań
, 11 czerwca 2016
Lechosław Dudka
Andrzej Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #211 Kamil Donicz
2 - #210 Piotr Wiśnicki
3 - #230 Nikodem Wierzbicki
4 - #235 Mateusz Pyłka
5 - #281 Silvester Aleksejevas
6 - #299 Mateusz Kaprzyk
7 - #207 Piotr Świeżaczyński
8 - #226 Jakub Brzeziński
9 - #237 Aleksander Młodawski
10 - #244 Jan Luciński
11 - #214 Wiktor Żyliński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #211 Kamil Donicz
2 - #210 Piotr Wiśnicki
3 - #230 Nikodem Wierzbicki
4 - #235 Mateusz Pyłka
5 - #281 Silvester Aleksejevas
6 - #299 Mateusz Kaprzyk
7 - #207 Piotr Świeżaczyński
8 - #226 Jakub Brzeziński
9 - #237 Aleksander Młodawski
10 - #244 Jan Luciński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil Donicz
2.171
15:38:10.512
1
59.278
91.6
1:01.449
15:39:09.790
+3.839
55.439
2
56.202
96.7
1:57.651
15:40:05.992
+1.967
54.235
3
56.371
96.4
2:54.022
15:41:02.363
+1.687
54.684
4
56.912
95.5
3:50.934
15:41:59.275
+1.664
55.248
5
56.497
96.2
4:47.431
15:42:55.772
+1.950
54.547
6
56.596
96.0
5:44.027
15:43:52.368
+2.270
54.326
7
56.465
96.2
6:40.492
15:44:48.833
+2.417
54.048
8
56.955
95.4
7:37.447
15:45:45.788
+2.700
54.255
9
56.274
96.5
8:33.721
15:46:42.062
+1.562
54.712
10
57.222
94.9
9:30.943
15:47:39.284
+2.929
54.293
11
57.163
95.0
10:28.106
15:48:36.447
+2.772
54.391
12
57.057
95.2
11:25.163
15:49:33.504
+2.372
54.685