https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROK
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROK
XII Runda Pucharu Rok Cup Poland
-
Toruń
, 10 lipca 2016
Lechosław Dudka
Maciej Nowak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #8 Jan Przyrowski
2 - #37 Piotr Czaja
3 - #68 Julian Śmiechowski
4 - #77 Mikołaj Kania
5 - #46 Franciszek Czapla
6 - #44 Kajetan Gawron
7 - #58 Mateusz Pasiuk
8 - #11 Igor Borowski
9 - #14 Dawid Marcinowski
10 - #19 Franciszek Hałatnik
11 - #4 Iwo Beszterda
12 - #60 Mateusz Piszczako
13 - #3 Marcel Kasprzycki
14 - #97 Kacper Turoboyski
15 - #6 Michał Sistermann
16 - #5 Hubert Najmowicz
17 - #10 Antoni Derebecki
18 - #15 Franciszek Longota
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #8 Jan Przyrowski
2 - #37 Piotr Czaja
3 - #68 Julian Śmiechowski
4 - #77 Mikołaj Kania
5 - #46 Franciszek Czapla
6 - #44 Kajetan Gawron
7 - #58 Mateusz Pasiuk
8 - #11 Igor Borowski
9 - #14 Dawid Marcinowski
10 - #19 Franciszek Hałatnik
11 - #4 Iwo Beszterda
13 - #3 Marcel Kasprzycki
14 - #97 Kacper Turoboyski
15 - #6 Michał Sistermann
16 - #5 Hubert Najmowicz
17 - #10 Antoni Derebecki
18 - #15 Franciszek Longota
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Przyrowski
4.161
14:49:47.676
1
1:15.101
49.7
1:19.262
14:51:02.777
+5.088
1:10.013
2
1:12.869
51.2
2:32.131
14:52:15.646
+3.071
1:09.798
3
1:15.922
49.2
3:48.053
14:53:31.568
+6.833
1:09.089
4
1:12.314
51.6
5:00.367
14:54:43.882
+2.478
1:09.836
5
1:12.043
51.8
6:12.410
14:55:55.925
+2.628
1:09.415
6
1:12.202
51.7
7:24.612
14:57:08.127
+2.968
1:09.234
7
1:11.546
52.2
8:36.158
14:58:19.673
+1.871
1:09.675
8
1:11.584
52.2
9:47.742
14:59:31.257
+2.309
1:09.275
9
1:11.371
52.3
10:59.113
15:00:42.628
+1.871
1:09.500
10
1:11.525
52.2
12:10.638
15:01:54.153
+2.258
1:09.267