https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROK
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROK
V Runda Pucharu Rok Cup Poland
-
Poznań
, 14 maja 2016
Lechosław Dudka
Andrzej Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #68 Julian Śmiechowski
2 - #37 Piotr Czaja
3 - #8 Jan Przyrowski
4 - #44 Kajetan Gawron
5 - #46 Franciszek Czapla
6 - #77 Mikołaj Kania
7 - #60 Mateusz Piszczako
8 - #43 Dominik Garbaciak
9 - #14 Dawid Marcinowski
10 - #35 Kacper Wojdyła
11 - #22 Ażuloas Jotautas
12 - #11 Igor Borowski
13 - #99 Adam Mądry
14 - #27 Szymon Marut
15 - #19 Franciszek Hałatnik
16 - #4 Iwo Beszterda
17 - #97 Kacper Turoboyski
18 - #3 Marcel Kasprzycki
19 - #89 Julia Siemieniecka
20 - #58 Mateusz Pasiuk
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #37 Piotr Czaja
3 - #8 Jan Przyrowski
4 - #44 Kajetan Gawron
5 - #46 Franciszek Czapla
6 - #77 Mikołaj Kania
7 - #60 Mateusz Piszczako
8 - #43 Dominik Garbaciak
9 - #14 Dawid Marcinowski
10 - #35 Kacper Wojdyła
11 - #22 Ażuloas Jotautas
12 - #11 Igor Borowski
13 - #99 Adam Mądry
14 - #27 Szymon Marut
15 - #19 Franciszek Hałatnik
16 - #4 Iwo Beszterda
17 - #97 Kacper Turoboyski
18 - #3 Marcel Kasprzycki
19 - #89 Julia Siemieniecka
20 - #58 Mateusz Pasiuk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Czaja
0.705
15:57:04.861
1
1:07.904
80.0
1:08.609
15:58:12.765
-1.197
1:09.101
2
1:07.485
80.5
2:16.094
15:59:20.250
+0.109
1:07.376
3
1:08.284
79.6
3:24.378
16:00:28.534
+0.811
1:07.473
4
1:07.666
80.3
4:32.044
16:01:36.200
-0.330
1:07.996
5
1:07.542
80.4
5:39.586
16:02:43.742
+0.081
1:07.461
6
1:07.480
80.5
6:47.066
16:03:51.222
+0.056
1:07.424
7
1:07.491
80.5
7:54.557
16:04:58.713
+0.091
1:07.400
8
1:07.606
80.4
9:02.163
16:06:06.319
-0.185
1:07.791
9
1:07.734
80.2
10:09.897
16:07:14.053
+0.455
1:07.279