https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2016 | Karting
|
Mistrzostwa Polski
Kartingowe Mistrzostwa Polski II Seria
-
Zielona Góra
, 20 sierpnia 2016
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #114 Marcel Kuc
2 - #151 Piotr Protasiewicz
3 - #166 Jakub Szablewski
4 - #195 Kamil Grabowski
5 - #187 Maciej Banaś
6 - #141 Igor Seweryn
7 - #140 Gabriel Łukasiewicz
8 - #132 Alan Czyż
9 - #107 Damian Mazurek
10 - #127 Wiktor Leśkiewicz
11 - #146 Mateusz Lenart
12 - #174 Krzysztof Gardziel
13 - #144 Patryk Pawlikowski
14 - #167 Jerzy Glac
15 - #116 Jakub Rutkowski
16 - #119 Marcel Marcinkiewicz
17 - #115 Filip Konieczny
18 - #145 Hubert Laskowski
19 - #142 Dominik Garbaciak
20 - #170 Axel Kożuchowski
21 - #188 Aleksander Klimaszewski
22 - #190 Olaf Tyrakowski
23 - #111 Karol Czepiel
24 - #171 Adam Piszczako
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #114 Marcel Kuc
2 - #151 Piotr Protasiewicz
3 - #166 Jakub Szablewski
4 - #195 Kamil Grabowski
5 - #187 Maciej Banaś
7 - #140 Gabriel Łukasiewicz
8 - #132 Alan Czyż
9 - #107 Damian Mazurek
10 - #127 Wiktor Leśkiewicz
11 - #146 Mateusz Lenart
12 - #174 Krzysztof Gardziel
13 - #144 Patryk Pawlikowski
14 - #167 Jerzy Glac
15 - #116 Jakub Rutkowski
16 - #119 Marcel Marcinkiewicz
17 - #115 Filip Konieczny
18 - #145 Hubert Laskowski
19 - #142 Dominik Garbaciak
20 - #170 Axel Kożuchowski
21 - #188 Aleksander Klimaszewski
22 - #190 Olaf Tyrakowski
23 - #111 Karol Czepiel
24 - #171 Adam Piszczako
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel Kuc
4.094
11:33:38.561
1
50.043
75.0
54.137
11:34:28.604
+0.954
49.089
2
48.258
77.7
1:42.395
11:35:16.862
+0.235
48.023
3
48.023
78.1
2:30.418
11:36:04.885
+0.120
47.903
4
49.484
75.8
3:19.902
11:36:54.369
+1.718
47.766
5
48.165
77.9
4:08.067
11:37:42.534
+0.436
47.729
6
47.986
78.2
4:56.053
11:38:30.520
+0.302
47.684
7
48.401
77.5
5:44.454
11:39:18.921
+0.616
47.785
8
48.178
77.9
6:32.632
11:40:07.099
+0.354
47.824
9
47.925
78.3
7:20.557
11:40:55.024
+0.189
47.736
10
48.007
78.1
8:08.564
11:41:43.031
+0.193
47.814
11
47.976
78.2
8:56.540
11:42:31.007
+0.096
47.880
12
48.568
77.2
9:45.108
11:43:19.575
+0.482
48.086