https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Regulacja gaźników
2016 | Karting
|
Mistrzostwa Polski
Kartingowe Mistrzostwa Polski II Seria
-
Zielona Góra
, 20 sierpnia 2016
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Bartłomiej Piekutowski
2 - #9 Oskar Pomorski
3 - #99 Jonathan Madden
4 - #11 Karol Pasiewicz
5 - #49 Filip Matejczyk
6 - #21 Maciej Gładysz
7 - #77 Maksymilian Obst
8 - #65 Julia Obłój
9 - #25 Kotaro Murai
10 - #79 Jan Jóźwiak
11 - #58 Szymon Szerszeń
12 - #55 Dawid Maślakiewicz
13 - #23 Natalia Gładysz
14 - #15 Tomass Stolceremanis
15 - #17 Gleb Protasov
16 - #80 Gustaw Wiśniewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #76 Bartłomiej Piekutowski
2 - #9 Oskar Pomorski
3 - #99 Jonathan Madden
4 - #11 Karol Pasiewicz
5 - #49 Filip Matejczyk
6 - #21 Maciej Gładysz
7 - #77 Maksymilian Obst
8 - #65 Julia Obłój
10 - #79 Jan Jóźwiak
11 - #58 Szymon Szerszeń
12 - #55 Dawid Maślakiewicz
13 - #23 Natalia Gładysz
14 - #15 Tomass Stolceremanis
15 - #17 Gleb Protasov
16 - #80 Gustaw Wiśniewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej Piekutowski
1:10.906
9:00:45.633
1
50.306
74.6
2:01.212
9:01:35.939
+0.819
49.487
2
49.511
75.8
2:50.723
9:02:25.450
+0.705
48.806
3
49.515
75.8
3:40.238
9:03:14.965
+0.632
48.883
4
49.106
76.4
4:29.344
9:04:04.071
-1.924
51.030
5
49.137
76.3
5:18.481
9:04:53.208
+0.682
48.455
6
49.193
76.3
6:07.674
9:05:42.401
+0.680
48.513
7
49.204
76.2
6:56.878
9:06:31.605
+0.581
48.623
8
49.305
76.1
7:46.183
9:07:20.910
-0.241
49.546
9
49.406
75.9
8:35.589
9:08:10.316
-0.323
49.729