https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Regulacja gaźników 2
2016 | Karting
|
Mistrzostwa Polski
Kartingowe Mistrzostwa Polski I Seria
-
Bydgoszcz
, 14 lipca 2016
Lechosław Dudka
Jarosław Staszałek
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #8 Jan Przyrowski
2 - #68 Julian Śmiechowski
3 - #37 Piotr Czaja
4 - #46 Franciszek Czapla
5 - #77 Mikołaj Kania
6 - #11 Igor Borowski
7 - #44 Kajetan Gawron
8 - #19 Franciszek Hałatnik
9 - #3 Marcel Kasprzycki
10 - #27 Szymon Marut
11 - #60 Mateusz Piszczako
12 - #35 Kacper Wojdyła
13 - #4 Iwo Beszterda
14 - #17 Łukasz Kozioł
15 - #97 Kacper Turoboyski
16 - #89 Julia Siemieniecka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #8 Jan Przyrowski
2 - #68 Julian Śmiechowski
4 - #46 Franciszek Czapla
5 - #77 Mikołaj Kania
6 - #11 Igor Borowski
7 - #44 Kajetan Gawron
8 - #19 Franciszek Hałatnik
9 - #3 Marcel Kasprzycki
10 - #27 Szymon Marut
11 - #60 Mateusz Piszczako
12 - #35 Kacper Wojdyła
13 - #4 Iwo Beszterda
14 - #17 Łukasz Kozioł
15 - #97 Kacper Turoboyski
16 - #89 Julia Siemieniecka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Przyrowski
32.501
8:33:10.140
1
55.158
66.4
1:27.659
8:34:05.298
-0.069
55.227
2
53.237
68.8
2:20.896
8:34:58.535
-0.237
53.474
3
52.681
69.5
3:13.577
8:35:51.216
+0.172
52.509
4
52.617
69.6
4:06.194
8:36:43.833
+0.325
52.292
5
52.349
69.9
4:58.543
8:37:36.182
+0.286
52.063
6
52.487
69.8
5:51.030
8:38:28.669
+0.175
52.312
7
52.464
69.8
6:43.494
8:39:21.133
+0.407
52.057
8
52.277
70.0
7:35.771
8:40:13.410
+0.265
52.012