https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/PSIO
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2016 | Cross Country
|
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Opolszczyzny I Runda
-
Biskupice
, 13 marca 2016
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #54 Karol Orawiec
2 - #201 Kacper Baklarz
3 - #669 Oskar Witczak
4 - #4 Krzysztof Kurzacz
5 - #176 Dominik Miesler
6 - #770 Mateusz Fuczik
7 - #290 Mateusz Zięba
8 - #8 Mateusz Brzóska
9 - #414 Jakub Gutowski
10 - #10 Dominik Polanecki
11 - #203 Norbert Kałka
12 - #66 Bartosz Kuźnik
13 - #814 Maksymilian Sęk
14 - #26 Kamil Adamski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #54 Karol Orawiec
2 - #201 Kacper Baklarz
3 - #669 Oskar Witczak
4 - #4 Krzysztof Kurzacz
5 - #176 Dominik Miesler
6 - #770 Mateusz Fuczik
7 - #290 Mateusz Zięba
8 - #8 Mateusz Brzóska
9 - #414 Jakub Gutowski
10 - #10 Dominik Polanecki
11 - #203 Norbert Kałka
12 - #66 Bartosz Kuźnik
13 - #814 Maksymilian Sęk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Orawiec
1
1:20:14.871
13:41:44.919