https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Trening kwalifikacyjny
2015 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V Runda
-
Więcbork
, 7 czerwca 2015
Barbara Knap
Szymon Grzegorczyk
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Kacper Paczyński
2 - #41 Marek Niepiekło
3 - #565 Patryk Ćwikliński
4 - #17. Roman Drewczyński
5 - #139 Michał Migawa
6 - #216 Michał Mazur
7 - #6 Kacper Dybowski
8 - #55 Andrzej Szymański
9 - #122 Paweł Drewczyński
10 - #29 Adam Drypa
11 - #774 Daniel Dynasinski
12 - #525 Łukasz Bąkowski
13 - #282 Radosław Krygier
14 - #64 Maciej Dębski
15 - #71 Sławomir Syrkowski
16 - #118 Marcin Paukszto
17 - #93 Patryk Pochylski
18 - #97 Mateusz Adrych
19 - #239 Piotr Tłok
20 - #339 Bartosz Dura
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Kacper Paczyński
2 - #41 Marek Niepiekło
3 - #565 Patryk Ćwikliński
4 - #17. Roman Drewczyński
5 - #139 Michał Migawa
6 - #216 Michał Mazur
8 - #55 Andrzej Szymański
9 - #122 Paweł Drewczyński
10 - #29 Adam Drypa
11 - #774 Daniel Dynasinski
12 - #525 Łukasz Bąkowski
13 - #282 Radosław Krygier
14 - #64 Maciej Dębski
15 - #71 Sławomir Syrkowski
16 - #118 Marcin Paukszto
17 - #93 Patryk Pochylski
18 - #97 Mateusz Adrych
19 - #239 Piotr Tłok
20 - #339 Bartosz Dura
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Paczyński
4:52.059
10:04:17.440
1
1:54.636
47.1
6:46.695
10:06:12.076
+2.277
1:52.359
2
6:05.629
14.8
12:52.324
10:12:17.705
+4:13.985
1:51.644
3
2:00.960
44.6
14:53.284
10:14:18.665
-18.770
2:19.730
4
2:08.732
41.9
17:02.016
10:16:27.397
+20.068
1:48.664