https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Finał 2
2015 | Karting
|
Puchar ROK
VI Runda Pucharu Rok
-
Stary Kisielin
, 7 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #232 Jan Antoszewski
2 - #211 Kamil Donicz
3 - #230 Nikodem Wierzbicki
4 - #288 Bartosz Paziewski
5 - #269 Marcin Zając
6 - #277 Kacper Szczurek
7 - #235 Mateusz Pyłka
8 - #200 Wojciech Grzyb
9 - #201 Michał Kasiborski
10 - #274 Bartosz Mila
11 - #299 Jacek Pawlak
12 - #218 Anders Gajczyk
13 - #234 Karolina Janicka
14 - #275 Michalina Sabaj
15 - #255 Jan Galeja
16 - #217 Mikołaj Cegielski
17 - #244 Kamil Pleśnierowicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #232 Jan Antoszewski
3 - #230 Nikodem Wierzbicki
4 - #288 Bartosz Paziewski
5 - #269 Marcin Zając
6 - #277 Kacper Szczurek
7 - #235 Mateusz Pyłka
8 - #200 Wojciech Grzyb
9 - #201 Michał Kasiborski
10 - #274 Bartosz Mila
11 - #299 Jacek Pawlak
12 - #218 Anders Gajczyk
13 - #234 Karolina Janicka
14 - #275 Michalina Sabaj
15 - #255 Jan Galeja
16 - #217 Mikołaj Cegielski
17 - #244 Kamil Pleśnierowicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
1.673
15:35:22.843
1
56.416
66.5
58.089
15:36:19.259
+1.658
54.758
2
54.040
69.4
1:52.129
15:37:13.299
+0.370
53.670
3
52.196
71.9
2:44.325
15:38:05.495
-1.027
53.223
4
52.874
70.9
3:37.199
15:38:58.369
+0.344
52.530
5
52.400
71.6
4:29.599
15:39:50.769
-0.056
52.456
6
51.740
72.5
5:21.339
15:40:42.509
-0.050
51.790
7
51.611
72.7
6:12.950
15:41:34.120
+0.135
51.476
8
51.738
72.5
7:04.688
15:42:25.858
-0.169
51.907
9
51.533
72.8
7:56.221
15:43:17.391
+0.104
51.429
10
51.721
72.5
8:47.942
15:44:09.112
+0.223
51.498
11
51.780
72.4
9:39.722
15:45:00.892
+0.324
51.456
12
51.733
72.5
10:31.455
15:45:52.625
+0.370
51.363
13
51.617
72.7
11:23.072
15:46:44.242
+0.316
51.301
14
51.769
72.5
12:14.841
15:47:36.011
+0.205
51.564
15
51.430
72.9
13:06.271
15:48:27.441
+0.174
51.256
16
51.597
72.7
13:57.868
15:49:19.038
+0.201
51.396