https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Enduro/PP
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig drugi
2015 | Enduro
|
Puchar Polski
V i VI Runda Pucharu Polski
-
Malechowo
, 19 lipca 2015
Marek Sikora
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #270 Bartłomiej Tabin
2 - #48 Bartłomiej Jończyk
3 - #247 Dariusz Nalewajek
4 - #57 Tomasz Kotula
5 - #257 Adam Kopa
6 - #393 Krzysztof Rychel
7 - #234 Łukasz Gajos
8 - #180 Przemysław Popławski
9 - #929 Dawid Pietraszek
10 - #75 Adam Pluta
11 - #182 Filip Pawluśkiewicz
12 - #97 Łukasz Trzepizur
NU - #309 Tomasz Kuźniewski
NU - #63 Marcin Szewczyk
NS - #20 Mariusz Grażewicz
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #48 Bartłomiej Jończyk
3 - #247 Dariusz Nalewajek
4 - #57 Tomasz Kotula
5 - #257 Adam Kopa
6 - #393 Krzysztof Rychel
7 - #234 Łukasz Gajos
8 - #180 Przemysław Popławski
9 - #929 Dawid Pietraszek
10 - #75 Adam Pluta
11 - #182 Filip Pawluśkiewicz
12 - #97 Łukasz Trzepizur
NU - #309 Tomasz Kuźniewski
NU - #63 Marcin Szewczyk
NS - #20 Mariusz Grażewicz
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Bartłomiej Jończyk
START
10:27:06.980
ST1
9:18.480
10:51:35.010
-33.680
9:52.160
ST2
9:38.550
11:17:10.990
-15.540
9:54.090
PKC1
11:37:04.310
ST3
9:19.940
12:02:16.650
-28.220
9:48.160
ST4
9:38.770
12:28:42.620
-27.360
10:06.130
PKC2
12:47:07.000
ST5
9:15.060
13:14:53.860
-40.550
9:55.610
ST6
9:45.940
13:41:10.050
-41.460
10:27.400
PKC3
13:57:05.940
ST7
9:30.030
14:25:06.310
-33.780
10:03.810
ST8
10:13.070
14:51:10.000
-11.240
10:24.310
FINISH
14:51:54.040