https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Enduro/MP
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2015 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
I i II Runda Mistrzostw Polski
-
Nowy Sącz
, 24 maja 2015
Marek Kopczyński
Szczepan Żmuda
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #99 Sebastian Krywult
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #41 Paweł Szymkowski
4 - #56 Dawid Hankus
5 - #10 Błażej Gazda
6 - #14 Patryk Bielec
7 - #108 Dominik Drąg
8 - #237 Paweł Szymański
9 - #55 Bartłomiej Hamerlak
10 - #102 Marek Brzykowski
11 - #93 Mirosław Pleskot
12 - #351 Paweł Rubisz
NU - #245 Bartłomiej Pawłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Sebastian Krywult
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #41 Paweł Szymkowski
4 - #56 Dawid Hankus
5 - #10 Błażej Gazda
7 - #108 Dominik Drąg
8 - #237 Paweł Szymański
9 - #55 Bartłomiej Hamerlak
10 - #102 Marek Brzykowski
11 - #93 Mirosław Pleskot
12 - #351 Paweł Rubisz
NU - #245 Bartłomiej Pawłowski
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Sebastian Krywult
START
11:07:06.840
ST2
2:48.420
11:31:49.700
+17.350
2:31.070
ST3
4:04.230
11:48:01.460
+24.970
3:39.260
PKC1
12:12:07.980
ST4
8:40.250
+1:07.890
7:32.360
ST5
2:48.230
12:39:18.870
+19.970
2:28.260
ST6
4:13.560
12:53:17.160
+26.990
3:46.570
PKC2
13:17:04.970
ST7
8:31.750
+53.450
7:38.300
ST8
2:45.590
13:43:00.130
+18.780
2:26.810
ST9
4:11.760
13:56:05.640
+21.620
3:50.140
PKC3
14:22:04.250
ST10
8:29.790
+57.840
7:31.950
ST11
2:49.370
14:47:35.240
+22.140
2:27.230
ST12
4:14.720
15:03:27.150
+27.860
3:46.860
PKC4
15:27:08.140
ST13
8:39.700
+53.130
7:46.570
ST14
2:53.910
15:53:50.780
+23.590
2:30.320
ST15
4:16.570
16:09:10.310
+28.570
3:48.000
FINISH
16:22:24.310