https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IV Runda
-
Wschowa
, 25 maja 2014
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #85 Igor Zienkiewicz
2 - #243 Dominik Bolewicz
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #580 Łukasz Chmiel
5 - #400 Michał Zaremba
6 - #41 Nikolas Dal Canton
7 - #97 Filip Królikowski
8 - #77 Michał Marzewski
9 - #121 Lubomir Sobol
10 - #411 Rafał Kardasz
11 - #737 Patryk Madej
12 - #49 Krzysztof Woźniak
13 - #211 Krzysztof Urban
14 - #24 Adrian Sampers
15 - #867 Krystian Szostak
16 - #89 Karol Englert
17 - #400. Przemysław Herejczak
18 - #512 Damian Majchrzak
19 - #80 Krystian Kozdra
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #85 Igor Zienkiewicz
2 - #243 Dominik Bolewicz
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #580 Łukasz Chmiel
5 - #400 Michał Zaremba
6 - #41 Nikolas Dal Canton
7 - #97 Filip Królikowski
8 - #77 Michał Marzewski
9 - #121 Lubomir Sobol
10 - #411 Rafał Kardasz
11 - #737 Patryk Madej
12 - #49 Krzysztof Woźniak
13 - #211 Krzysztof Urban
14 - #24 Adrian Sampers
15 - #867 Krystian Szostak
16 - #89 Karol Englert
17 - #400. Przemysław Herejczak
19 - #80 Krystian Kozdra
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Igor Zienkiewicz
1
2:54.754
16:36:15.377
2
2:48.983
37.3
5:43.737
16:39:04.360
+38.739
2:10.244
3
2:49.218
37.2
8:32.955
16:41:53.578
+38.712
2:10.506
4
3:00.863
34.8
11:33.818
16:44:54.441
+48.479
2:12.384
5
3:00.682
34.9
14:34.500
16:47:55.123
+47.510
2:13.172
6
3:14.370
32.4
17:48.870
16:51:09.493
+1:01.116
2:13.254
7
2:59.118
35.2
20:47.988
16:54:08.611
+34.449
2:24.669