https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V Runda
-
Bartoszyce
, 22 czerwca 2014
Jerzy Dowejko
Krzysztof Kaliszuk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #90 Dariusz Strzelecki
3 - #81 Wiesław Wiśniewski
4 - #336 Sebastian Romanowski
5 - #181 Jacek Wroński
6 - #135 Adam Nowacki
7 - #96 Sergiej Wiszniewski
8 - #5. Piotr Czajkowski
9 - #15 Krzysztof Kulesza
10 - #20 German Nalimov
11 - #611 Dariusz Urniaż
12 - #193 Mariusz Skorynko
13 - #68 Dariusz Lewko
14 - #401 Jacek Paczyński
15 - #125 Piotr Giczewski
16 - #60 Jarosław Potrykus
17 - #189 Józef Odrakiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #90 Dariusz Strzelecki
3 - #81 Wiesław Wiśniewski
5 - #181 Jacek Wroński
6 - #135 Adam Nowacki
7 - #96 Sergiej Wiszniewski
8 - #5. Piotr Czajkowski
9 - #15 Krzysztof Kulesza
10 - #20 German Nalimov
11 - #611 Dariusz Urniaż
12 - #193 Mariusz Skorynko
13 - #68 Dariusz Lewko
14 - #401 Jacek Paczyński
15 - #125 Piotr Giczewski
16 - #60 Jarosław Potrykus
17 - #189 Józef Odrakiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mirosław Kowalski
17.512
16:39:55.395
1
1:53.980
48.6
2:11.492
16:41:49.375
+7.882
1:46.098
2
1:53.438
48.9
4:04.930
16:43:42.813
+7.822
1:45.616
3
1:53.128
49.0
5:58.058
16:45:35.941
+6.821
1:46.307
4
1:53.363
48.9
7:51.421
16:47:29.304
+7.389
1:45.974
5
1:54.478
48.4
9:45.899
16:49:23.782
+8.988
1:45.490
6
1:54.609
48.4
11:40.508
16:51:18.391
+8.110
1:46.499
7
1:54.416
48.5
13:34.924
16:53:12.807
+8.076
1:46.340
8
1:53.577
48.8
15:28.501
16:55:06.384
+6.830
1:46.747
9
1:53.653
48.8
17:22.154
16:57:00.037
+6.018
1:47.635
10
1:54.545
48.4
19:16.699
16:58:54.582
+6.261
1:48.284
11
1:54.733
48.3
21:11.432
17:00:49.315
+6.936
1:47.797