https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Olsztyn
, 18 maja 2014
Paweł Kurajk
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #123 Adam Tomiczek
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #22 Michał Krech
6 - #101 Jakub Barczewski
7 - #76 Karol Kruszyński
8 - #113 Sebastian Witkowski
9 - #85 Igor Zienkiewicz
10 - #720 Patryk Tokarski
11 - #108 Damian Bykowski
12 - #580 Łukasz Chmiel
13 - #44 Kacper Kozłowski
14 - #331 Alexy Bogdan
15 - #121 Sergey Bescherevnykh
16 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
17 - #535 Kamil Szutowicz
18 - #222 Cezary Lewko
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #117 Oleg Burzev
21 - #811 Kamil Krauze
22 - #249 Karol Sado
23 - #80 Krystian Kozdra
24 - #507 Kamil Osieleniec
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #831 Tomasz Wysocki
3 - #123 Adam Tomiczek
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #22 Michał Krech
6 - #101 Jakub Barczewski
7 - #76 Karol Kruszyński
8 - #113 Sebastian Witkowski
9 - #85 Igor Zienkiewicz
10 - #720 Patryk Tokarski
11 - #108 Damian Bykowski
12 - #580 Łukasz Chmiel
13 - #44 Kacper Kozłowski
14 - #331 Alexy Bogdan
15 - #121 Sergey Bescherevnykh
16 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
17 - #535 Kamil Szutowicz
18 - #222 Cezary Lewko
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #117 Oleg Burzev
21 - #811 Kamil Krauze
22 - #249 Karol Sado
23 - #80 Krystian Kozdra
24 - #507 Kamil Osieleniec
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
1:48.258
16:20:15.826
2
1:50.168
51.3
3:38.426
16:22:05.994
+2.275
1:47.893
3
1:50.077
51.3
5:28.503
16:23:56.071
+2.800
1:47.277
4
1:50.303
51.2
7:18.806
16:25:46.374
+2.749
1:47.554
5
1:52.519
50.2
9:11.325
16:27:38.893
+3.826
1:48.693
6
1:51.596
50.6
11:02.921
16:29:30.489
+2.335
1:49.261
7
1:51.795
50.6
12:54.716
16:31:22.284
+3.463
1:48.332
8
1:50.920
51.0
14:45.636
16:33:13.204
+1.224
1:49.696
9
1:51.901
50.5
16:37.537
16:35:05.105
+2.577
1:49.324
10
1:50.889
51.0
18:28.426
16:36:55.994
+1.152
1:49.737
11
1:50.978
50.9
20:19.404
16:38:46.972
-0.063
1:51.041
12
1:50.644
51.1
22:10.048
16:40:37.616
-0.545
1:51.189
13
1:50.260
51.3
24:00.308
16:42:27.876
+0.894
1:49.366
14
1:52.619
50.2
25:52.927
16:44:20.495
+1.239
1:51.380