https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Stryków
, 6 lipca 2014
Dariusz Stypa
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #386 Luis Carstens
3 - #231 Bartosz Sawczuk
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #101 Jakub Barczewski
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #22 Michał Krech
8 - #76 Karol Kruszyński
9 - #507 Kamil Osieleniec
10 - #243 Dominik Bolewicz
11 - #999 Toni Simon
12 - #108 Damian Bykowski
13 - #114 Leszek Jasiński
14 - #85 Igor Zienkiewicz
15 - #941 Robert Pukowiec
16 - #580 Łukasz Chmiel
17 - #98 Krystian Stencel
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #811 Kamil Krauze
21 - #720 Patryk Tokarski
22 - #516 Aleksandra Szymuś
23 - #194 Karolina Liszewska
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #386 Luis Carstens
3 - #231 Bartosz Sawczuk
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #101 Jakub Barczewski
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #22 Michał Krech
8 - #76 Karol Kruszyński
9 - #507 Kamil Osieleniec
10 - #243 Dominik Bolewicz
11 - #999 Toni Simon
12 - #108 Damian Bykowski
14 - #85 Igor Zienkiewicz
15 - #941 Robert Pukowiec
16 - #580 Łukasz Chmiel
17 - #98 Krystian Stencel
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #811 Kamil Krauze
21 - #720 Patryk Tokarski
22 - #516 Aleksandra Szymuś
23 - #194 Karolina Liszewska
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
1:28.250
17:12:24.416
2
2:03.435
50.2
3:31.685
17:14:27.851
+7.716
1:55.719
3
2:02.053
50.7
5:33.738
17:16:29.904
+6.774
1:55.279
4
2:01.835
50.8
7:35.573
17:18:31.739
+5.477
1:56.358
5
2:03.416
50.2
9:38.989
17:20:35.155
+5.927
1:57.489
6
2:04.870
49.6
11:43.859
17:22:40.025
+8.008
1:56.862
7
2:05.022
49.5
13:48.881
17:24:45.047
+7.792
1:57.230
8
2:04.497
49.7
15:53.378
17:26:49.544
+7.036
1:57.461
9
2:05.215
49.5
17:58.593
17:28:54.759
+6.549
1:58.666
10
2:03.781
50.0
20:02.374
17:30:58.540
+4.619
1:59.162
11
2:08.216
48.3
22:10.590
17:33:06.756
+8.769
1:59.447
12
2:06.341
49.0
24:16.931
17:35:13.097
+5.266
2:01.075
13
2:10.506
47.4
26:27.437
17:37:23.603
+7.865
2:02.641