https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Stryków
, 6 lipca 2014
Dariusz Stypa
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Gabriel Chętnicki
2 - #76 Karol Kruszyński
3 - #22 Michał Krech
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #507 Kamil Osieleniec
8 - #77 Krystian Lonka
9 - #85 Igor Zienkiewicz
10 - #98 Krystian Stencel
11 - #509 Maciej Sagan
12 - #833 Damian Kojs
13 - #221 Dawid Kucbor
14 - #53 Tomasz Olszewski
15 - #138 Konrad Góralczyk
16 - #400 Michał Zaremba
17 - #101 Jakub Barczewski
18 - #516 Aleksandra Szymuś
WK - #96 Bogusław Sulkowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Gabriel Chętnicki
2 - #76 Karol Kruszyński
3 - #22 Michał Krech
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #507 Kamil Osieleniec
8 - #77 Krystian Lonka
9 - #85 Igor Zienkiewicz
10 - #98 Krystian Stencel
12 - #833 Damian Kojs
13 - #221 Dawid Kucbor
14 - #53 Tomasz Olszewski
15 - #138 Konrad Góralczyk
16 - #400 Michał Zaremba
17 - #101 Jakub Barczewski
18 - #516 Aleksandra Szymuś
WK - #96 Bogusław Sulkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gabriel Chętnicki
1
1:38.254
13:01:46.373
2
2:13.374
46.4
3:51.628
13:03:59.747
+11.958
2:01.416
3
2:09.833
47.7
6:01.461
13:06:09.580
+10.120
1:59.713
4
2:09.156
47.9
8:10.617
13:08:18.736
+8.901
2:00.255
5
2:11.719
47.0
10:22.336
13:10:30.455
+12.496
1:59.223
6
2:12.056
46.9
12:34.392
13:12:42.511
+13.129
1:58.927
7
2:11.235
47.2
14:45.627
13:14:53.746
+12.232
1:59.003
8
2:10.920
47.3
16:56.547
13:17:04.666
+11.770
1:59.150
9
2:10.352
47.5
19:06.899
13:19:15.018
+11.246
1:59.106
10
2:11.865
47.0
21:18.764
13:21:26.883
+12.100
1:59.765
11
2:10.160
47.6
23:28.924
13:23:37.043
+9.828
2:00.332
12
2:11.520
47.1
25:40.444
13:25:48.563
+8.759
2:02.761