https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Olsztyn
, 18 maja 2014
Paweł Kurajk
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #508 Dominik Małecki
6 - #833 Damian Kojs
7 - #85 Igor Zienkiewicz
8 - #22 Michał Krech
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #96 Bogusław Sulkowski
11 - #77 Krystian Lonka
12 - #221 Dawid Kucbor
13 - #507 Kamil Osieleniec
14 - #100 Alan Mendelewski
15 - #98 Krystian Stencel
16 - #34 Mikołaj Mroczek
17 - #222 Cezary Lewko
18 - #53 Tomasz Olszewski
19 - #516 Aleksandra Szymuś
20 - #7 Szymon Jóskowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #113 Sebastian Witkowski
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #508 Dominik Małecki
6 - #833 Damian Kojs
7 - #85 Igor Zienkiewicz
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #96 Bogusław Sulkowski
11 - #77 Krystian Lonka
12 - #221 Dawid Kucbor
13 - #507 Kamil Osieleniec
14 - #100 Alan Mendelewski
15 - #98 Krystian Stencel
16 - #34 Mikołaj Mroczek
17 - #222 Cezary Lewko
18 - #53 Tomasz Olszewski
19 - #516 Aleksandra Szymuś
20 - #7 Szymon Jóskowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kruszyński
1
2:37.710
12:47:47.303
2
2:03.124
48.8
4:40.834
12:49:50.427
+13.356
1:49.768
3
1:53.053
53.2
6:33.887
12:51:43.480
-1:13.922
3:06.975
4
3:29.377
28.7
10:03.264
12:55:12.857
+1:42.457
1:46.920
5
1:57.175
51.3
12:00.439
12:57:10.032
-2:37.713
4:34.888
6
1:51.996
53.7
13:52.435
12:59:02.028
-27.654
2:19.650
7
3:45.150
26.7
17:37.585
13:02:47.178
+1:45.837
1:59.313
8
1:50.903
54.2
19:28.488
13:04:38.081
-35.530
2:26.433
9
1:52.236
53.6
21:20.724
13:06:30.317