https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Olsztyn
, 18 maja 2014
Paweł Kurajk
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Jacek Lonka
2 - #110 Jacek Olszewski
3 - #84 Mirosław Kowalski
4 - #30 Robert Jaromin
5 - #2 Andrzej Szalbierz
6 - #754 Tomasz DRÓŻDŻ
7 - #70 Mariusz Bukowski
8 - #132 Janusz Piotrowski
9 - #5 Piotr Czajkowski
10 - #336 Sebastian Romanowski
11 - #101 Dariusz Kołodziejak
12 - #181 Jacek Wroński
13 - #355 Dariusz Kowalczyk
14 - #707 Robert Michalski
15 - #20 German Nalimov
16 - #168 Dariusz Lewko
17 - #95 Stanisław Grygiel
18 - #33 Leszek Stachowiak
19 - #196 Sylwester Turlej
20 - #127 Marcin Król
21 - #7 Roman Panek
22 - #55 Artur Lipiński
23 - #90 Dariusz Strzelecki
24 - #43 Paweł Szydłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Jacek Lonka
2 - #110 Jacek Olszewski
3 - #84 Mirosław Kowalski
4 - #30 Robert Jaromin
5 - #2 Andrzej Szalbierz
6 - #754 Tomasz DRÓŻDŻ
7 - #70 Mariusz Bukowski
8 - #132 Janusz Piotrowski
9 - #5 Piotr Czajkowski
10 - #336 Sebastian Romanowski
11 - #101 Dariusz Kołodziejak
12 - #181 Jacek Wroński
13 - #355 Dariusz Kowalczyk
14 - #707 Robert Michalski
15 - #20 German Nalimov
16 - #168 Dariusz Lewko
17 - #95 Stanisław Grygiel
18 - #33 Leszek Stachowiak
20 - #127 Marcin Król
21 - #7 Roman Panek
22 - #55 Artur Lipiński
23 - #90 Dariusz Strzelecki
24 - #43 Paweł Szydłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jacek Lonka
1
2:14.267
15:48:26.230
2
2:14.027
42.2
4:28.294
15:50:40.257
+21.581
1:52.446
3
2:13.546
42.3
6:41.840
15:52:53.803
+21.874
1:51.672
4
2:15.181
41.8
8:57.021
15:55:08.984
+23.744
1:51.437
5
2:14.107
42.1
11:11.128
15:57:23.091
+22.042
1:52.065
6
2:13.868
42.2
13:24.996
15:59:36.959
+20.657
1:53.211
7
2:15.239
41.8
15:40.235
16:01:52.198
+21.318
1:53.921
8
2:15.379
41.7
17:55.614
16:04:07.577
+21.592
1:53.787
9
2:14.952
41.9
20:10.566
16:06:22.529
+20.796
1:54.156
10
2:18.196
40.9
22:28.762
16:08:40.725
+23.102
1:55.094