https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja B - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Pozostałe
XXVI Grand Prix Niepodległości im. W.Dudzińskiego
-
Sochaczew
, 11 listopada 2014
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #112 Marcin Szczepański
2 - #56 Kamil Grzyb
3 - #196 Krzysztof Dziadko
4 - #222 Bartosz Chrzanowski
5 - #585 Arkadiusz Małyska
6 - #85 Paweł Karliński
7 - #475 Patryk Wiśniewski
8 - #92 Maciej Dobrowolski
9 - #363 Jakub Madej
10 - #60 Sławomir Milczarek
11 - #640 Karol Gaweł
12 - #800 Łukasz Majewski
13 - #6 Marcin Stuszewski
14 - #74 Maciej Majcher
15 - #46 Kamil Barankiewicz
16 - #940 Sebastian Walczyk
17 - #43 Piotr Kwaśnik
18 - #47 Maciej Łabędzki
19 - #11 Sylwester Błaszczyk
20 - #747 Oskar Pyszczek
21 - #180 Andrzej Pleskot
22 - #426 Jakub Czachor
23 - #478 Tomasz Nosal
24 - #205 Damian Kwestarz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #112 Marcin Szczepański
2 - #56 Kamil Grzyb
4 - #222 Bartosz Chrzanowski
5 - #585 Arkadiusz Małyska
6 - #85 Paweł Karliński
7 - #475 Patryk Wiśniewski
8 - #92 Maciej Dobrowolski
9 - #363 Jakub Madej
10 - #60 Sławomir Milczarek
11 - #640 Karol Gaweł
12 - #800 Łukasz Majewski
13 - #6 Marcin Stuszewski
14 - #74 Maciej Majcher
15 - #46 Kamil Barankiewicz
16 - #940 Sebastian Walczyk
17 - #43 Piotr Kwaśnik
18 - #47 Maciej Łabędzki
19 - #11 Sylwester Błaszczyk
20 - #747 Oskar Pyszczek
21 - #180 Andrzej Pleskot
22 - #426 Jakub Czachor
23 - #478 Tomasz Nosal
24 - #205 Damian Kwestarz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Szczepański
1
1:54.462
11:25:57.481
1
2:16.401
11:26:19.420
2
1:43.037
34.9
3:37.499
11:27:40.518
+5.838
1:37.199
2
1:58.449
30.4
4:14.850
11:28:17.869
3
1:44.298
34.5
5:21.797
11:29:24.816
+5.421
1:38.877
3
1:54.762
31.4
6:09.612
11:30:12.631
4
1:41.853
35.3
7:03.650
11:31:06.669
+2.921
1:38.932
4
1:53.931
31.6
8:03.543
11:32:06.562
5
1:44.330
34.5
8:47.980
11:32:50.999
+4.795
1:39.535
5
1:53.139
31.8
9:56.682
11:33:59.701
6
1:42.021
35.3
10:30.001
11:34:33.020
+0.464
1:41.557
6
1:53.987
31.6
11:50.669
11:35:53.688
7
1:53.439
31.7
12:23.440
11:36:26.459
+9.028
1:44.411
7
1:53.113
31.8
13:43.782
11:37:46.801
8
1:43.972
34.6
14:07.412
11:38:10.431
+4.806
1:39.166
8
1:55.602
31.1
15:39.384
11:39:42.403
9
1:44.050
34.6
15:51.462
11:39:54.481
+2.614
1:41.436
9
1:53.109
31.8
17:32.493
11:41:35.512
10
1:44.751
34.4
17:36.213
11:41:39.232
+0.908
1:43.843