https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja A - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Pozostałe
XXVI Grand Prix Niepodległości im. W.Dudzińskiego
-
Sochaczew
, 11 listopada 2014
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #757 Arkadiusz Mańk
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #752 Mikołaj Kołodziejak
7 - #507 Kamil Osieleniec
8 - #108 Damian Bykowski
9 - #222 Yuriy Naumczyk
10 - #21 Łukasz Kędzierski
11 - #508 Dominik Małecki
12 - #155 Jakub Galiński
13 - #238 Paweł WIZGIER
14 - #227 Mateusz Zych
15 - #897 Mariusz Kubat
16 - #754 Tomasz DRÓŻDŻ
17 - #5 Rafał Maciążek
18 - #116 Piotr Płochocki
19 - #123 Adam Tomiczek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #757 Arkadiusz Mańk
3 - #501 Maciej Więckowski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #752 Mikołaj Kołodziejak
7 - #507 Kamil Osieleniec
8 - #108 Damian Bykowski
9 - #222 Yuriy Naumczyk
10 - #21 Łukasz Kędzierski
11 - #508 Dominik Małecki
12 - #155 Jakub Galiński
13 - #238 Paweł WIZGIER
14 - #227 Mateusz Zych
15 - #897 Mariusz Kubat
16 - #754 Tomasz DRÓŻDŻ
17 - #5 Rafał Maciążek
18 - #116 Piotr Płochocki
19 - #123 Adam Tomiczek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
1:54.072
12:33:41.144
2
1:38.078
36.7
3:32.150
12:35:19.222
+8.900
1:29.178
3
1:35.076
37.9
5:07.226
12:36:54.298
+6.565
1:28.511
4
1:36.223
37.4
6:43.449
12:38:30.521
+6.209
1:30.014
5
1:36.692
37.2
8:20.141
12:40:07.213
+6.730
1:29.962
6
1:37.875
36.8
9:58.016
12:41:45.088
+7.099
1:30.776
7
1:35.045
37.9
11:33.061
12:43:20.133
+3.618
1:31.427
8
1:34.622
38.0
13:07.683
12:44:54.755
+3.849
1:30.773
9
1:34.667
38.0
14:42.350
12:46:29.422
+3.492
1:31.175
10
1:36.239
37.4
16:18.589
12:48:05.661
+3.853
1:32.386
11
1:36.683
37.2
17:55.272
12:49:42.344
+5.726
1:30.957
12
1:34.262
38.2
19:29.534
12:51:16.606
+3.281
1:30.981
13
1:34.834
38.0
21:04.368
12:52:51.440
+2.980
1:31.854
14
1:34.939
37.9
22:39.307
12:54:26.379
+3.257
1:31.682
15
1:34.855
38.0
24:14.162
12:56:01.234
+4.252
1:30.603
16
1:37.150
37.1
25:51.312
12:57:38.384
+4.320
1:32.830