https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja A - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Pozostałe
XXVI Grand Prix Niepodległości im. W.Dudzińskiego
-
Sochaczew
, 11 listopada 2014
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #222 Yuriy Naumczyk
7 - #508 Dominik Małecki
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #108 Damian Bykowski
10 - #752 Mikołaj Kołodziejak
11 - #238 Paweł WIZGIER
12 - #507 Kamil Osieleniec
13 - #754 Tomasz DRÓŻDŻ
14 - #116 Piotr Płochocki
15 - #897 Mariusz Kubat
16 - #155 Jakub Galiński
17 - #5 Rafał Maciążek
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #227 Mateusz Zych
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #501 Maciej Więckowski
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #222 Yuriy Naumczyk
7 - #508 Dominik Małecki
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #108 Damian Bykowski
11 - #238 Paweł WIZGIER
12 - #507 Kamil Osieleniec
13 - #754 Tomasz DRÓŻDŻ
14 - #116 Piotr Płochocki
15 - #897 Mariusz Kubat
16 - #155 Jakub Galiński
17 - #5 Rafał Maciążek
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #227 Mateusz Zych
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:01.953
14:27:01.899
2
1:48.885
33.1
3:50.838
14:28:50.784
+19.652
1:29.233
3
1:37.236
37.0
5:28.074
14:30:28.020
+7.562
1:29.674
4
1:38.062
36.7
7:06.136
14:32:06.082
+7.489
1:30.573
5
1:36.547
37.3
8:42.683
14:33:42.629
+5.315
1:31.232
6
1:38.757
36.5
10:21.440
14:35:21.386
+7.191
1:31.566
7
1:38.662
36.5
12:00.102
14:37:00.048
+6.014
1:32.648
8
1:37.467
36.9
13:37.569
14:38:37.515
+6.998
1:30.469
9
1:38.013
36.7
15:15.582
14:40:15.528
+6.898
1:31.115
10
1:37.429
36.9
16:53.011
14:41:52.957
+5.506
1:31.923
11
1:37.948
36.8
18:30.959
14:43:30.905
+4.944
1:33.004
12
1:37.184
37.0
20:08.143
14:45:08.089
+5.639
1:31.545
13
1:39.542
36.2
21:47.685
14:46:47.631
+7.892
1:31.650
14
1:42.543
35.1
23:30.228
14:48:30.174
+11.178
1:31.365
15
1:42.732
35.0
25:12.960
14:50:12.906
+8.479
1:34.253