https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Chojna
, 4 sierpnia 2013
Wiesław Śmietjuch
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #240 Michał Kozera
3 - #15 Jakub Nowicki
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #243 Dominik Bolewicz
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #259 Dawid Pustelnik
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #121 Lubomir Sobol
11 - #66 Colin Ramm
12 - #9 Waldemar Kmito
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #28 Patryk Komsa
15 - #24 Adrian Sampers
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #320 Jan Przybył
18 - #89 Karol Englert
19 - #199 Miłosz Butryn
20 - #922 Rafał Kardasz
21 - #11 Krzysztof Kudłaty
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #240 Michał Kozera
3 - #15 Jakub Nowicki
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #243 Dominik Bolewicz
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #259 Dawid Pustelnik
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #121 Lubomir Sobol
12 - #9 Waldemar Kmito
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #28 Patryk Komsa
15 - #24 Adrian Sampers
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #320 Jan Przybył
18 - #89 Karol Englert
19 - #199 Miłosz Butryn
20 - #922 Rafał Kardasz
21 - #11 Krzysztof Kudłaty
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
1
2:13.235
13:40:12.564
2
2:07.535
48.0
4:20.770
13:42:20.099
+8.276
1:59.259
3
2:07.235
48.1
6:28.005
13:44:27.334
+9.013
1:58.222
4
2:06.897
48.2
8:34.902
13:46:34.231
+10.122
1:56.775
5
2:08.868
47.5
10:43.770
13:48:43.099
+12.820
1:56.048
6
2:07.072
48.2
12:50.842
13:50:50.171
+9.512
1:57.560
7
2:08.668
47.6
14:59.510
13:52:58.839
+10.359
1:58.309
8
2:10.937
46.7
17:10.447
13:55:09.776
+13.209
1:57.728
9
2:09.769
47.2
19:20.216
13:57:19.545
+9.840
1:59.929
10
2:09.783
47.2
21:29.999
13:59:29.328
+11.156
1:58.627