https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Chojna
, 4 sierpnia 2013
Wiesław Śmietjuch
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #243 Dominik Bolewicz
3 - #240 Michał Kozera
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #259 Dawid Pustelnik
6 - #15 Jakub Nowicki
7 - #11 Krzysztof Kudłaty
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #97 Filip Królikowski
10 - #121 Lubomir Sobol
11 - #9 Waldemar Kmito
12 - #90 Emil Przystupa
13 - #28 Patryk Komsa
14 - #66 Colin Ramm
15 - #320 Jan Przybył
16 - #111 Patryk Łakomy
17 - #49 Krzysztof Woźniak
18 - #922 Rafał Kardasz
19 - #24 Adrian Sampers
20 - #199 Miłosz Butryn
21 - #89 Karol Englert
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #259 Dawid Pustelnik
6 - #15 Jakub Nowicki
7 - #11 Krzysztof Kudłaty
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #97 Filip Królikowski
10 - #121 Lubomir Sobol
11 - #9 Waldemar Kmito
12 - #90 Emil Przystupa
13 - #28 Patryk Komsa
14 - #66 Colin Ramm
15 - #320 Jan Przybył
16 - #111 Patryk Łakomy
17 - #49 Krzysztof Woźniak
18 - #922 Rafał Kardasz
19 - #24 Adrian Sampers
20 - #199 Miłosz Butryn
21 - #89 Karol Englert
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
1:55.384
9:48:44.190
1
2:34.096
39.7
4:29.480
9:51:18.286
+37.613
1:56.483
2
1:56.442
52.6
6:25.922
9:53:14.728
-3.468
1:59.910
3
3:27.707
29.5
9:53.629
9:56:42.435
+1:19.590
2:08.117
4
1:56.751
52.4
11:50.380
9:58:39.186
+1.108
1:55.643