https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening dowolny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Chojna
, 4 sierpnia 2013
Wiesław Śmietjuch
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #240 Michał Kozera
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #15 Jakub Nowicki
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #243 Dominik Bolewicz
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #121 Lubomir Sobol
10 - #259 Dawid Pustelnik
11 - #66 Colin Ramm
12 - #320 Jan Przybył
13 - #28 Patryk Komsa
14 - #90 Emil Przystupa
15 - #111 Patryk Łakomy
16 - #9 Waldemar Kmito
17 - #922 Rafał Kardasz
18 - #24 Adrian Sampers
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #199 Miłosz Butryn
21 - #89 Karol Englert
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #240 Michał Kozera
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #15 Jakub Nowicki
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #243 Dominik Bolewicz
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #121 Lubomir Sobol
10 - #259 Dawid Pustelnik
11 - #66 Colin Ramm
12 - #320 Jan Przybył
14 - #90 Emil Przystupa
15 - #111 Patryk Łakomy
16 - #9 Waldemar Kmito
17 - #922 Rafał Kardasz
18 - #24 Adrian Sampers
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #199 Miłosz Butryn
21 - #89 Karol Englert
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kozera
1
2:20.362
9:34:08.561
2
2:09.113
47.4
4:29.475
9:36:17.674
+12.129
1:56.984
3
2:08.812
47.5
6:38.287
9:38:26.486
-2:06.329
4:15.141
4
2:12.691
46.1
8:50.978
9:40:39.177
-4.869
2:17.560