https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Chojna
, 4 sierpnia 2013
Wiesław Śmietjuch
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #53 Wojciech Nowacki
2 - #132 Janusz Piotrowski
3 - #771 Ryszard Augustyn
4 - #14 Piotr HUSAR
5 - #96 Paweł Szygenda
6 - #711 Dariusz Kubanek
7 - #355 Dariusz Kowalczyk
8 - #16 Hieronim Dopierała
9 - #71 Mirosław HUSAR
10 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
11 - #144 Marcin Czubak
12 - #7 Kazimierz Kardasz
13 - #456 Andre Seiffert
14 - #2 Andrzej Szalbierz
15 - #141 Daniel Szandrowski
16 - #89 Wiesław Rataj
17 - #42 Mariusz Wesołowski
18 - #9 Jarosław Kmito
19 - #93 Sławomir Śron
20 - #51 Artur Lipiński
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #132 Janusz Piotrowski
3 - #771 Ryszard Augustyn
4 - #14 Piotr HUSAR
5 - #96 Paweł Szygenda
6 - #711 Dariusz Kubanek
7 - #355 Dariusz Kowalczyk
8 - #16 Hieronim Dopierała
9 - #71 Mirosław HUSAR
10 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
11 - #144 Marcin Czubak
12 - #7 Kazimierz Kardasz
13 - #456 Andre Seiffert
14 - #2 Andrzej Szalbierz
15 - #141 Daniel Szandrowski
16 - #89 Wiesław Rataj
17 - #42 Mariusz Wesołowski
18 - #9 Jarosław Kmito
19 - #93 Sławomir Śron
20 - #51 Artur Lipiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Janusz Piotrowski
1
2:10.663
18:29:43.874
2
2:09.807
47.1
4:20.470
18:31:53.681
+2.088
2:07.719
3
2:05.569
48.7
6:26.039
18:33:59.250
-0.769
2:06.338
4
2:09.711
47.2
8:35.750
18:36:08.961
+1.835
2:07.876
5
2:08.985
47.4
10:44.735
18:38:17.946
+2.485
2:06.500
6
2:05.356
48.8
12:50.091
18:40:23.302
-2.528
2:07.884
7
2:07.484
48.0
14:57.575
18:42:30.786
-1.220
2:08.704
8
2:06.780
48.3
17:04.355
18:44:37.566
-0.193
2:06.973
9
2:05.926
48.6
19:10.281
18:46:43.492
-2.964
2:08.890
10
2:06.473
48.4
21:16.754
18:48:49.965
-1.031
2:07.504