https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Ostrów Wielkopolski
, 14 lipca 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #80 Krystian Kozdra
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #90 Emil Przystupa
8 - #4 Patryk Kowalczyk
9 - #97 Filip Królikowski
10 - #111 Patryk Łakomy
11 - #58 Łukasz Chmiel
12 - #9 Waldemar Kmito
13 - #121 Lubomir Sobol
14 - #320 Jan Przybył
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #89 Karol Englert
17 - #70 Krystian Konefał
18 - #27 Wojciech Romaszkiewicz
19 - #24 Adrian Sampers
20 - #313 Łukasz Zaucha
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #80 Krystian Kozdra
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #90 Emil Przystupa
8 - #4 Patryk Kowalczyk
9 - #97 Filip Królikowski
10 - #111 Patryk Łakomy
11 - #58 Łukasz Chmiel
12 - #9 Waldemar Kmito
13 - #121 Lubomir Sobol
14 - #320 Jan Przybył
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #89 Karol Englert
17 - #70 Krystian Konefał
19 - #24 Adrian Sampers
20 - #313 Łukasz Zaucha
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
1
2:33.005
16:22:14.227
2
2:41.943
37.8
5:14.948
16:24:56.170
+21.418
2:20.525
3
2:41.998
37.8
7:56.946
16:27:38.168
+21.638
2:20.360
4
2:45.416
37.0
10:42.362
16:30:23.584
+24.985
2:20.431
5
2:46.822
36.7
13:29.184
16:33:10.406
+26.408
2:20.414
6
2:54.701
35.0
16:23.885
16:36:05.107
+34.403
2:20.298
7
2:55.786
34.8
19:19.671
16:39:00.893
+33.046
2:22.740
8
3:00.913
33.8
22:20.584
16:42:01.806
+39.863
2:21.050