https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening dowolny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Ostrów Wielkopolski
, 14 lipca 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #80 Krystian Kozdra
4 - #4 Patryk Kowalczyk
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #58 Łukasz Chmiel
8 - #243 Dominik Bolewicz
9 - #9 Waldemar Kmito
10 - #97 Filip Królikowski
11 - #90 Emil Przystupa
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #320 Jan Przybył
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #24 Adrian Sampers
17 - #70 Krystian Konefał
18 - #89 Karol Englert
19 - #27 Wojciech Romaszkiewicz
20 - #313 Łukasz Zaucha
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #80 Krystian Kozdra
4 - #4 Patryk Kowalczyk
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #58 Łukasz Chmiel
8 - #243 Dominik Bolewicz
9 - #9 Waldemar Kmito
10 - #97 Filip Królikowski
11 - #90 Emil Przystupa
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #320 Jan Przybył
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #24 Adrian Sampers
17 - #70 Krystian Konefał
18 - #89 Karol Englert
19 - #27 Wojciech Romaszkiewicz
20 - #313 Łukasz Zaucha
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
1
2:12.079
9:31:35.054
2
2:33.404
39.9
4:45.483
9:34:08.458
+5.219
2:28.185
3
2:32.065
40.2
7:17.548
9:36:40.523
+5.907
2:26.158
4
4:56.469
20.6
12:14.017
9:41:36.992