https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Ostrów Wielkopolski
, 14 lipca 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #199 Marek Begier
2 - #12 Mateusz Szymański
3 - #7 Kamil Majorczyk
4 - #33 Leszek Stachowiak
5 - #79 Marcin Nowak
6 - #4 Grzegorz Jankowiak
7 - #511 Robert Miśkowiak
8 - #97 Łukasz HUSAR
9 - #180 Arkadiusz Nowakowski
10 - #779 Artur Brzeziński
11 - #411 Łukasz Nadolny
12 - #369 Daniel Bortniak
13 - #123 Dariusz Wachnik
14 - #220 Ronnie Jamroży
15 - #190 Rafał Jasiorski
16 - #86 Kacper Olszta
17 - #300 Wojciech Wyrzykowski
18 - #159 Marek Kreczetowski
19 - #61 Marcin Wójcik
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #12 Mateusz Szymański
3 - #7 Kamil Majorczyk
4 - #33 Leszek Stachowiak
5 - #79 Marcin Nowak
6 - #4 Grzegorz Jankowiak
7 - #511 Robert Miśkowiak
8 - #97 Łukasz HUSAR
9 - #180 Arkadiusz Nowakowski
10 - #779 Artur Brzeziński
11 - #411 Łukasz Nadolny
12 - #369 Daniel Bortniak
13 - #123 Dariusz Wachnik
14 - #220 Ronnie Jamroży
15 - #190 Rafał Jasiorski
16 - #86 Kacper Olszta
17 - #300 Wojciech Wyrzykowski
18 - #159 Marek Kreczetowski
19 - #61 Marcin Wójcik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Szymański
1
2:11.967
14:27:36.912
2
2:23.173
42.7
4:35.140
14:30:00.085
+0.324
2:22.849
3
2:22.543
42.9
6:57.683
14:32:22.628
-0.211
2:22.754
4
2:23.076
42.8
9:20.759
14:34:45.704
-0.490
2:23.566
5
2:23.856
42.5
11:44.615
14:37:09.560
-0.205
2:24.061
6
2:26.780
41.7
14:11.395
14:39:36.340
+0.561
2:26.219
7
2:26.032
41.9
16:37.427
14:42:02.372
-0.771
2:26.803
8
2:26.188
41.9
19:03.615
14:44:28.560
-2.231
2:28.419
9
2:27.930
41.4
21:31.545
14:46:56.490
-1.110
2:29.040