https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej X Runda
-
Mirocin Dolny
, 13 października 2013
Mieczysław Kałuża
Krzysztof Raczykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #30 Kamil Majorczyk
2 - #61 Marcin Wójcik
3 - #4 Grzegorz Jankowiak
4 - #199 Marek Begier
5 - #8 Patryk Dziasek
6 - #12 Mateusz Szymański
7 - #26 Przemysław Bandosz
8 - #159 Marek Kreczetowski
9 - #33 Leszek Stachowiak
10 - #212 Marcin Dworak
11 - #788 Wojciech Bogucki
12 - #300 Wojciech Wyrzykowski
13 - #237 Marc Flasza
14 - #369 Daniel Bortniak
15 - #259 Dariusz Faluta
16 - #97 Łukasz HUSAR
17 - #2 Rafał Perdoch
18 - #102 Marek Miller
19 - #411 Łukasz Nadolny
20 - #123 Dariusz Wachnik
21 - #180 Arkadiusz Nowakowski
22 - #779 Artur Brzeziński
23 - #19 Mateusz Kupaj
24 - #9 Mariusz Heinze
25 - #424 Gracjan Siemionowicz
26 - #62 Krzysztof Krawczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #30 Kamil Majorczyk
2 - #61 Marcin Wójcik
3 - #4 Grzegorz Jankowiak
4 - #199 Marek Begier
5 - #8 Patryk Dziasek
6 - #12 Mateusz Szymański
7 - #26 Przemysław Bandosz
8 - #159 Marek Kreczetowski
9 - #33 Leszek Stachowiak
10 - #212 Marcin Dworak
11 - #788 Wojciech Bogucki
12 - #300 Wojciech Wyrzykowski
13 - #237 Marc Flasza
14 - #369 Daniel Bortniak
15 - #259 Dariusz Faluta
16 - #97 Łukasz HUSAR
17 - #2 Rafał Perdoch
18 - #102 Marek Miller
19 - #411 Łukasz Nadolny
20 - #123 Dariusz Wachnik
22 - #779 Artur Brzeziński
23 - #19 Mateusz Kupaj
24 - #9 Mariusz Heinze
25 - #424 Gracjan Siemionowicz
26 - #62 Krzysztof Krawczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil Majorczyk
6.049
14:24:51.148
1
2:15.693
41.1
2:21.742
14:27:06.841
+21.454
1:54.239
2
2:10.783
42.7
4:32.525
14:29:17.624
+17.131
1:53.652
3
2:13.274
41.9
6:45.799
14:31:30.898
+18.722
1:54.552
4
2:14.926
41.4
9:00.725
14:33:45.824
+22.105
1:52.821
5
2:13.211
41.9
11:13.936
14:35:59.035
+20.644
1:52.567
6
2:16.782
40.8
13:30.718
14:38:15.817
+20.970
1:55.812
7
2:16.783
40.8
15:47.501
14:40:32.600
+24.107
1:52.676
8
2:16.297
40.9
18:03.798
14:42:48.897
+21.911
1:54.386
9
2:15.990
41.0
20:19.788
14:45:04.887
+20.927
1:55.063