https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej X Runda
-
Mirocin Dolny
, 13 października 2013
Mieczysław Kałuża
Krzysztof Raczykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #8 Patryk Dziasek
3 - #4 Grzegorz Jankowiak
4 - #12 Mateusz Szymański
5 - #199 Marek Begier
6 - #212 Marcin Dworak
7 - #33 Leszek Stachowiak
8 - #788 Wojciech Bogucki
9 - #159 Marek Kreczetowski
10 - #259 Dariusz Faluta
11 - #97 Łukasz HUSAR
12 - #237 Marc Flasza
13 - #411 Łukasz Nadolny
14 - #300 Wojciech Wyrzykowski
15 - #369 Daniel Bortniak
16 - #123 Dariusz Wachnik
17 - #2 Rafał Perdoch
18 - #180 Arkadiusz Nowakowski
19 - #102 Marek Miller
20 - #779 Artur Brzeziński
21 - #19 Mateusz Kupaj
22 - #9 Mariusz Heinze
23 - #62 Krzysztof Krawczyk
24 - #424 Gracjan Siemionowicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #8 Patryk Dziasek
3 - #4 Grzegorz Jankowiak
4 - #12 Mateusz Szymański
5 - #199 Marek Begier
6 - #212 Marcin Dworak
7 - #33 Leszek Stachowiak
8 - #788 Wojciech Bogucki
9 - #159 Marek Kreczetowski
10 - #259 Dariusz Faluta
11 - #97 Łukasz HUSAR
12 - #237 Marc Flasza
13 - #411 Łukasz Nadolny
14 - #300 Wojciech Wyrzykowski
15 - #369 Daniel Bortniak
17 - #2 Rafał Perdoch
18 - #180 Arkadiusz Nowakowski
19 - #102 Marek Miller
20 - #779 Artur Brzeziński
21 - #19 Mateusz Kupaj
22 - #9 Mariusz Heinze
23 - #62 Krzysztof Krawczyk
24 - #424 Gracjan Siemionowicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Wójcik
10.857
17:07:09.424
1
2:16.259
41.0
2:27.116
17:09:25.683
+21.650
1:54.609
2
2:11.100
42.6
4:38.216
17:11:36.783
+16.148
1:54.952
3
2:12.156
42.2
6:50.372
17:13:48.939
+16.776
1:55.380
4
2:11.990
42.3
9:02.362
17:16:00.929
+16.225
1:55.765
5
2:13.971
41.7
11:16.333
17:18:14.900
+18.332
1:55.639
6
2:17.224
40.7
13:33.557
17:20:32.124
+18.871
1:58.353
7
2:15.845
41.1
15:49.402
17:22:47.969
+21.486
1:54.359
8
2:14.940
41.4
18:04.342
17:25:02.909
+17.261
1:57.679
9
2:12.899
42.0
20:17.241
17:27:15.808
+14.725
1:58.174