https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej X Runda
-
Mirocin Dolny
, 13 października 2013
Mieczysław Kałuża
Krzysztof Raczykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #14 Piotr HUSAR
5 - #2 Andrzej Szalbierz
6 - #96 Paweł Szygenda
7 - #242 Rafał Napierała
8 - #711 Dariusz Kubanek
9 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
10 - #51 Artur Lipiński
11 - #71 Mirosław HUSAR
12 - #4 Piotr Izydorczyk
13 - #355 Dariusz Kowalczyk
14 - #19 Krzysztof Murawski
15 - #42 Mariusz Wesołowski
16 - #144 Marcin Czubak
17 - #7 Kazimierz Kardasz
18 - #456 Andre Seiffert
19 - #139 Piotr Santus
20 - #141 Daniel Szandrowski
21 - #64 Stanisław Żytecki
22 - #59 Marek Bochnacki
23 - #9 Jarosław Kmito
24 - #89 Wiesław Rataj
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #14 Piotr HUSAR
5 - #2 Andrzej Szalbierz
6 - #96 Paweł Szygenda
7 - #242 Rafał Napierała
8 - #711 Dariusz Kubanek
9 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
10 - #51 Artur Lipiński
11 - #71 Mirosław HUSAR
12 - #4 Piotr Izydorczyk
13 - #355 Dariusz Kowalczyk
14 - #19 Krzysztof Murawski
15 - #42 Mariusz Wesołowski
16 - #144 Marcin Czubak
17 - #7 Kazimierz Kardasz
19 - #139 Piotr Santus
20 - #141 Daniel Szandrowski
21 - #64 Stanisław Żytecki
22 - #59 Marek Bochnacki
23 - #9 Jarosław Kmito
24 - #89 Wiesław Rataj
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Jaromin
9.880
17:53:13.250
1
2:29.388
37.4
2:39.268
17:55:42.638
+35.320
1:54.068
2
2:20.383
39.7
4:59.651
17:58:03.021
+28.750
1:51.633
3
2:21.350
39.5
7:21.001
18:00:24.371
+31.067
1:50.283
4
2:23.085
39.0
9:44.086
18:02:47.456
+28.719
1:54.366
5
2:23.234
39.0
12:07.320
18:05:10.690
+29.962
1:53.272
6
2:27.159
37.9
14:34.479
18:07:37.849
+32.776
1:54.383
7
2:25.413
38.4
16:59.892
18:10:03.262
+30.231
1:55.182
8
2:25.606
38.3
19:25.498
18:12:28.868
+26.356
1:59.250
9
2:29.789
37.3
21:55.287
18:14:58.657
+29.246
2:00.543