https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #77 Krystian Lonka
7 - #114 Leszek Jasiński
8 - #85 Igor Zienkiewicz
9 - #24 Paweł Albin
10 - #22 Michał Krech
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #44 Kacper Kozłowski
13 - #249 Karol Sado
14 - #100 Alan Mendelewski
15 - #98 Krystian Stencel
16 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
18 - #40 Michał Zaremba
19 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #113 Sebastian Witkowski
7 - #114 Leszek Jasiński
8 - #85 Igor Zienkiewicz
9 - #24 Paweł Albin
10 - #22 Michał Krech
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #44 Kacper Kozłowski
13 - #249 Karol Sado
14 - #100 Alan Mendelewski
15 - #98 Krystian Stencel
16 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
18 - #40 Michał Zaremba
19 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
2:08.594
14:18:55.284
2
1:51.596
51.0
4:00.190
14:20:46.880
+5.735
1:45.861
3
1:51.182
51.2
5:51.372
14:22:38.062
+6.766
1:44.416
4
1:52.970
50.3
7:44.342
14:24:31.032
+8.341
1:44.629
5
7:01.807
13.5
14:46.149
14:31:32.839
+2:05.870
4:55.937
6
2:11.594
43.2
16:57.743
14:33:44.433
+25.216
1:46.378
7
4:41.873
20.2
21:39.616
14:38:26.306
-5:55.895
10:37.768