https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #508 Dominik Małecki
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #77 Krystian Lonka
7 - #114 Leszek Jasiński
8 - #85 Igor Zienkiewicz
9 - #24 Paweł Albin
10 - #22 Michał Krech
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #44 Kacper Kozłowski
13 - #249 Karol Sado
14 - #100 Alan Mendelewski
15 - #98 Krystian Stencel
16 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
18 - #40 Michał Zaremba
19 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #76 Karol Kruszyński
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #77 Krystian Lonka
7 - #114 Leszek Jasiński
8 - #85 Igor Zienkiewicz
9 - #24 Paweł Albin
10 - #22 Michał Krech
11 - #171 Artur Łykowski
12 - #44 Kacper Kozłowski
13 - #249 Karol Sado
14 - #100 Alan Mendelewski
15 - #98 Krystian Stencel
16 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
18 - #40 Michał Zaremba
19 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
2:05.990
14:18:52.680
2
1:48.829
52.3
3:54.819
14:20:41.509
+2.968
1:45.861
3
1:48.296
52.5
5:43.115
14:22:29.805
+3.880
1:44.416
4
1:49.279
52.1
7:32.394
14:24:19.084
+4.650
1:44.629
5
2:26.252
38.9
9:58.646
14:26:45.336
-2:29.685
4:55.937
6
1:48.988
52.2
11:47.634
14:28:34.324
+2.610
1:46.378
7
4:34.747
20.7
16:22.381
14:33:09.071
-6:03.021
10:37.768
8
1:47.425
52.9
18:09.806
14:34:56.496
-1.980
1:49.405
9
3:34.804
26.5
21:44.610
14:38:31.300
+1:48.488
1:46.316
10
2:32.677
37.3
24:17.287
14:41:03.977
11
2:11.252
43.3
26:28.539
14:43:15.229
12
1:46.824
53.2
28:15.363
14:45:02.053