https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Karol Kędzierski
3 - #831 Tomasz Wysocki
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #299 Szymon Staszkiewicz
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #31 Dawid Konkol
9 - #752 Mikołaj Kołodziejak
10 - #24 Paweł Albin
11 - #134 Sebastian Kuncicki
12 - #84 Mirosław Kowalski
13 - #141 Maxim Iakovenko
14 - #44 Kacper Kozłowski
15 - #70 Mariusz Bukowski
16 - #81 Wiesław Wiśniewski
17 - #901 Dariusz Strzelecki
18 - #981 Krystian Stencel
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #29 Paweł Latarski
21 - #52 Mateusz Kołodziejak
22 - #161 Robert Maliszewski
23 - #20 German Nalimov
24 - #12 Adam Stolarski
25 - #701 Dariusz Kołodziejak
26 - #567 Piotr Więckowski
27 - #78 Sergey Mansyrev
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #811 Kamil Krauze
30 - #231 Bartosz Sawczuk
31 - #22 Michał Krech
32 - #757 Arkadiusz Mańk
33 - #511 Wiktor Więckowski
34 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Karol Kędzierski
3 - #831 Tomasz Wysocki
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #299 Szymon Staszkiewicz
7 - #113 Sebastian Witkowski
9 - #752 Mikołaj Kołodziejak
10 - #24 Paweł Albin
11 - #134 Sebastian Kuncicki
12 - #84 Mirosław Kowalski
13 - #141 Maxim Iakovenko
14 - #44 Kacper Kozłowski
15 - #70 Mariusz Bukowski
16 - #81 Wiesław Wiśniewski
17 - #901 Dariusz Strzelecki
18 - #981 Krystian Stencel
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #29 Paweł Latarski
21 - #52 Mateusz Kołodziejak
22 - #161 Robert Maliszewski
23 - #20 German Nalimov
24 - #12 Adam Stolarski
25 - #701 Dariusz Kołodziejak
26 - #567 Piotr Więckowski
27 - #78 Sergey Mansyrev
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #811 Kamil Krauze
30 - #231 Bartosz Sawczuk
31 - #22 Michał Krech
32 - #757 Arkadiusz Mańk
33 - #511 Wiktor Więckowski
34 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
1:38.355
12:32:38.433
2
1:52.360
50.6
3:30.715
12:34:30.793
+9.390
1:42.970
3
1:56.224
48.9
5:26.939
12:36:27.017
+13.397
1:42.827
4
1:59.704
47.5
7:26.643
12:38:26.721
+15.381
1:44.323
5
1:57.973
48.2
9:24.616
12:40:24.694
+10.601
1:47.372
6
2:00.173
47.3
11:24.789
12:42:24.867
+13.994
1:46.179
7
1:59.004
47.8
13:23.793
12:44:23.871
+14.135
1:44.869
8
1:57.710
48.3
15:21.503
12:46:21.581
+11.528
1:46.182
9
1:58.874
47.8
17:20.377
12:48:20.455
+9.480
1:49.394
10
1:57.794
48.3
19:18.171
12:50:18.249
+11.457
1:46.337
11
2:01.027
47.0
21:19.198
12:52:19.276
+12.542
1:48.485
12
2:00.200
47.3
23:19.398
12:54:19.476
+14.340
1:45.860
13
1:55.394
49.3
25:14.792
12:56:14.870
+7.546
1:47.848
14
1:57.618
48.4
27:12.410
12:58:12.488
+9.999
1:47.619
15
2:02.057
46.6
29:14.467
13:00:14.545
+12.492
1:49.565
16
2:06.170
45.1
31:20.637
13:02:20.715
+17.604
1:48.566