https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Finał 2
2013 | Karting
|
Puchar ROTAX
III Runda Pucharu Rotax
-
Toruń
, 3 maja 2013
Edward Surmacz
Jan Balcerak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #288 Dominik Musiatowicz
2 - #219 Piotr Parys
3 - #250 Filip Panas
4 - #296 Damian Wiśnicki
5 - #216 Karol Jurmanowicz
6 - #222 Karol Urbaniak
7 - #218 Wiktoria Pankiewicz
8 - #217 Jan Olejniczak
9 - #244 Maciej Chrupek
10 - #263 Bartosz Mila
11 - #266 Michał Stępiński
12 - #276 Rokas Baciuska
13 - #279 Wojciech Garbacz
14 - #212 Marcel Jastrzębowski
15 - #211 Cezary Turek
16 - #299 Jakub Bieniek
17 - #233 Tomasz Wójcik
18 - #200 Mauro Kevin Lazzari
19 - #202 Julia Pankiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #288 Dominik Musiatowicz
2 - #219 Piotr Parys
3 - #250 Filip Panas
4 - #296 Damian Wiśnicki
5 - #216 Karol Jurmanowicz
7 - #218 Wiktoria Pankiewicz
8 - #217 Jan Olejniczak
9 - #244 Maciej Chrupek
10 - #263 Bartosz Mila
11 - #266 Michał Stępiński
12 - #276 Rokas Baciuska
13 - #279 Wojciech Garbacz
14 - #212 Marcel Jastrzębowski
15 - #211 Cezary Turek
16 - #299 Jakub Bieniek
17 - #233 Tomasz Wójcik
18 - #200 Mauro Kevin Lazzari
19 - #202 Julia Pankiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Musiatowicz
1.966
16:26:17.118
1
54.562
68.4
56.528
16:27:11.680
+2.460
52.102
2
52.639
70.9
1:49.167
16:28:04.319
+1.823
50.816
3
51.280
72.8
2:40.447
16:28:55.599
+0.563
50.717
4
51.369
72.7
3:31.816
16:29:46.968
+0.540
50.829
5
51.490
72.5
4:23.306
16:30:38.458
+0.793
50.697
6
51.560
72.4
5:14.866
16:31:30.018
+0.988
50.572
7
51.445
72.6
6:06.311
16:32:21.463
+0.777
50.668
8
51.652
72.3
6:57.963
16:33:13.115
+1.073
50.579
9
52.117
71.6
7:50.080
16:34:05.232
+1.405
50.712
10
51.422
72.6
8:41.502
16:34:56.654
+0.709
50.713
11
52.036
71.7
9:33.538
16:35:48.690
+1.368
50.668
12
51.631
72.3
10:25.169
16:36:40.321
+0.964
50.667
13
51.910
71.9
11:17.079
16:37:32.231
+1.256
50.654