https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (6) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 8 września 2013
Krzysztof Harasimowicz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Gustas Grinbergas
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #10 Kamil Donicz
5 - #12 Michał Kasiborski
6 - #5 Maciej Szyszko
7 - #35 Mateusz Pyłka
8 - #7 Justas Jonusis
9 - #24 Adrian Janicki
10 - #88 Bartosz Paziewski
11 - #82 Jan Draniak
12 - #77 Kacper Szczurek
13 - #121 Jakub Greguła
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #85 Tomas Vaitekunas
17 - #22 Alan Lalak
18 - #19 Marcin Zając
19 - #2 Martyna Olejnik
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #69 Dominik Zawistowski
24 - #14 Marcel Kuc
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Gustas Grinbergas
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #10 Kamil Donicz
5 - #12 Michał Kasiborski
6 - #5 Maciej Szyszko
8 - #7 Justas Jonusis
9 - #24 Adrian Janicki
10 - #88 Bartosz Paziewski
11 - #82 Jan Draniak
12 - #77 Kacper Szczurek
13 - #121 Jakub Greguła
14 - #46 Dominik Cebulla
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #85 Tomas Vaitekunas
17 - #22 Alan Lalak
18 - #19 Marcin Zając
19 - #2 Martyna Olejnik
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #55 Maja Kostecka
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #69 Dominik Zawistowski
24 - #14 Marcel Kuc
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gustas Grinbergas
2.058
12:56:57.509
1
50.598
74.1
52.656
12:57:48.107
+1.572
49.026
2
48.433
77.5
1:41.089
12:58:36.540
+0.814
47.619
3
47.372
79.2
2:28.461
12:59:23.912
-0.861
48.233
4
47.696
78.6
3:16.157
13:00:11.608
+0.683
47.013
5
48.331
77.6
4:04.488
13:00:59.939
+1.080
47.251
6
48.188
77.8
4:52.676
13:01:48.127
+0.652
47.536
7
47.474
79.0
5:40.150
13:02:35.601
-0.005
47.479
8
47.593
78.8
6:27.743
13:03:23.194
+0.281
47.312
9
47.609
78.8
7:15.352
13:04:10.803
+0.361
47.248
10
47.509
79.0
8:02.861
13:04:58.312
+0.221
47.288