https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (6) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 8 września 2013
Krzysztof Harasimowicz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Gustas Grinbergas
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #24 Adrian Janicki
6 - #85 Tomas Vaitekunas
7 - #7 Justas Jonusis
8 - #77 Kacper Szczurek
9 - #88 Bartosz Paziewski
10 - #5 Maciej Szyszko
11 - #69 Dominik Zawistowski
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #22 Alan Lalak
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #82 Jan Draniak
16 - #121 Jakub Greguła
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #55 Maja Kostecka
20 - #2 Martyna Olejnik
21 - #12 Michał Kasiborski
22 - #10 Kamil Donicz
23 - #14 Marcel Kuc
24 - #19 Marcin Zając
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Gustas Grinbergas
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #24 Adrian Janicki
6 - #85 Tomas Vaitekunas
7 - #7 Justas Jonusis
8 - #77 Kacper Szczurek
10 - #5 Maciej Szyszko
11 - #69 Dominik Zawistowski
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #22 Alan Lalak
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #82 Jan Draniak
16 - #121 Jakub Greguła
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #55 Maja Kostecka
20 - #2 Martyna Olejnik
21 - #12 Michał Kasiborski
22 - #10 Kamil Donicz
23 - #14 Marcel Kuc
24 - #19 Marcin Zając
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gustas Grinbergas
3.622
15:37:23.644
1
53.143
70.6
56.765
15:38:16.787
+4.277
48.866
2
48.511
77.3
1:45.276
15:39:05.298
+0.627
47.884
3
47.529
78.9
2:32.805
15:39:52.827
+0.063
47.466
4
47.255
79.4
3:20.060
15:40:40.082
-0.152
47.407
5
47.222
79.4
4:07.282
15:41:27.304
-0.014
47.236
6
47.281
79.3
4:54.563
15:42:14.585
+0.095
47.186
7
47.392
79.2
5:41.955
15:43:01.977
+0.168
47.224
8
47.819
78.4
6:29.774
15:43:49.796
+0.642
47.177
9
47.486
79.0
7:17.260
15:44:37.282
+0.328
47.158
10
48.627
77.1
8:05.887
15:45:25.909
+1.372
47.255