https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Regulacja gaźników 2
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (6) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 8 września 2013
Krzysztof Harasimowicz
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #8 Jan Galeja
3 - #10 Kamil Donicz
4 - #111 Gustas Grinbergas
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #69 Dominik Zawistowski
7 - #77 Kacper Szczurek
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #7 Justas Jonusis
10 - #85 Tomas Vaitekunas
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #14 Marcel Kuc
13 - #12 Michał Kasiborski
14 - #22 Alan Lalak
15 - #46 Dominik Cebulla
16 - #19 Marcin Zając
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #121 Jakub Greguła
19 - #34 Karolina Janicka
20 - #55 Maja Kostecka
21 - #82 Jan Draniak
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #2 Martyna Olejnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #8 Jan Galeja
3 - #10 Kamil Donicz
4 - #111 Gustas Grinbergas
5 - #5 Maciej Szyszko
7 - #77 Kacper Szczurek
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #7 Justas Jonusis
10 - #85 Tomas Vaitekunas
11 - #35 Mateusz Pyłka
12 - #14 Marcel Kuc
13 - #12 Michał Kasiborski
14 - #22 Alan Lalak
15 - #46 Dominik Cebulla
16 - #19 Marcin Zając
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #121 Jakub Greguła
19 - #34 Karolina Janicka
20 - #55 Maja Kostecka
21 - #82 Jan Draniak
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #2 Martyna Olejnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
1:03.728
9:10:44.390
1
48.726
77.0
1:52.454
9:11:33.116
-0.027
48.753
2
48.084
78.0
2:40.538
9:12:21.200
+0.304
47.780
3
47.696
78.6
3:28.234
9:13:08.896
-0.378
48.074
4
48.997
76.6
4:17.231
9:13:57.893
+1.504
47.493
5
47.755
78.6
5:04.986
9:14:45.648
+0.510
47.245
6
47.743
78.6
5:52.729
9:15:33.391
+0.335
47.408
7
47.518
78.9
6:40.247
9:16:20.909
-0.332
47.850
8
48.266
77.7
7:28.513
9:17:09.175
-0.597
48.863
9
48.321
77.6
8:16.834
9:17:57.496
+1.019
47.302