https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Bartosz Paziewski
3 - #35 Mateusz Pyłka
4 - #7 Justas Jonusis
5 - #10 Kamil Donicz
6 - #111 Gustas Grinbergas
7 - #5 Maciej Szyszko
8 - #19 Marcin Zając
9 - #33 Hubert Zaręba
10 - #121 Jakub Greguła
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #14 Marcel Kuc
13 - #77 Kacper Szczurek
14 - #85 Tomas Vaitekunas
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #8 Jan Galeja
17 - #46 Dominik Cebulla
18 - #82 Jan Draniak
19 - #99 Miłosz Matuszyk
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #69 Dominik Zawistowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Bartosz Paziewski
3 - #35 Mateusz Pyłka
4 - #7 Justas Jonusis
5 - #10 Kamil Donicz
6 - #111 Gustas Grinbergas
7 - #5 Maciej Szyszko
8 - #19 Marcin Zając
9 - #33 Hubert Zaręba
10 - #121 Jakub Greguła
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #14 Marcel Kuc
13 - #77 Kacper Szczurek
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #8 Jan Galeja
17 - #46 Dominik Cebulla
18 - #82 Jan Draniak
19 - #99 Miłosz Matuszyk
20 - #34 Karolina Janicka
21 - #69 Dominik Zawistowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
2.544
16:51:57.511
1
50.930
73.7
53.474
16:52:48.441
+1.658
49.272
2
48.600
77.2
1:42.074
16:53:37.041
+0.483
48.117
3
48.464
77.4
2:30.538
16:54:25.505
+0.560
47.904
4
47.522
78.9
3:18.060
16:55:13.027
-0.676
48.198
5
50.952
73.6
4:09.012
16:56:03.979
+3.101
47.851
6
52.571
71.4
5:01.583
16:56:56.550
+4.230
48.341
7
47.812
78.5
5:49.395
16:57:44.362
+0.356
47.456
8
48.137
77.9
6:37.532
16:58:32.499
+0.447
47.690
9
47.889
78.3
7:25.421
16:59:20.388
+0.298
47.591
10
47.721
78.6
8:13.142
17:00:08.109
-0.119
47.840