https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #5 Maciej Szyszko
3 - #88 Bartosz Paziewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #7 Justas Jonusis
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #24 Adrian Janicki
8 - #19 Marcin Zając
9 - #14 Marcel Kuc
10 - #33 Hubert Zaręba
11 - #12 Michał Kasiborski
12 - #82 Jan Draniak
13 - #8 Jan Galeja
14 - #111 Gustas Grinbergas
15 - #22 Alan Lalak
16 - #121 Jakub Greguła
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #46 Dominik Cebulla
21 - #99 Miłosz Matuszyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #5 Maciej Szyszko
3 - #88 Bartosz Paziewski
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #7 Justas Jonusis
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #24 Adrian Janicki
8 - #19 Marcin Zając
9 - #14 Marcel Kuc
10 - #33 Hubert Zaręba
11 - #12 Michał Kasiborski
13 - #8 Jan Galeja
14 - #111 Gustas Grinbergas
15 - #22 Alan Lalak
16 - #121 Jakub Greguła
17 - #130 Nikodem Wierzbicki
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #46 Dominik Cebulla
21 - #99 Miłosz Matuszyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
4.397
13:00:20.559
1
51.786
72.4
56.183
13:01:12.345
+2.734
49.052
2
48.516
77.3
1:44.699
13:02:00.861
+0.482
48.034
3
48.319
77.6
2:33.018
13:02:49.180
+0.424
47.895
4
48.450
77.4
3:21.468
13:03:37.630
+0.714
47.736
5
48.333
77.6
4:09.801
13:04:25.963
+0.743
47.590
6
48.233
77.8
4:58.034
13:05:14.196
+0.216
48.017
7
48.692
77.0
5:46.726
13:06:02.888
+0.426
48.266
8
48.541
77.3
6:35.267
13:06:51.429
+0.186
48.355
9
48.458
77.4
7:23.725
13:07:39.887
+0.191
48.267
10
48.369
77.6
8:12.094
13:08:28.256
+0.408
47.961