https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening oficjalny I
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #88 Bartosz Paziewski
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #10 Kamil Donicz
10 - #14 Marcel Kuc
11 - #46 Dominik Cebulla
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #7 Justas Jonusis
14 - #69 Dominik Zawistowski
15 - #22 Alan Lalak
16 - #33 Hubert Zaręba
17 - #19 Marcin Zając
18 - #77 Kacper Szczurek
19 - #121 Jakub Greguła
20 - #82 Jan Draniak
21 - #130 Nikodem Wierzbicki
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #34 Karolina Janicka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #12 Michał Kasiborski
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #8 Jan Galeja
4 - #35 Mateusz Pyłka
5 - #5 Maciej Szyszko
6 - #88 Bartosz Paziewski
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #10 Kamil Donicz
10 - #14 Marcel Kuc
11 - #46 Dominik Cebulla
12 - #24 Adrian Janicki
13 - #7 Justas Jonusis
14 - #69 Dominik Zawistowski
15 - #22 Alan Lalak
16 - #33 Hubert Zaręba
17 - #19 Marcin Zając
18 - #77 Kacper Szczurek
19 - #121 Jakub Greguła
21 - #130 Nikodem Wierzbicki
22 - #99 Miłosz Matuszyk
23 - #34 Karolina Janicka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kasiborski
38.044
11:10:07.389
1
48.655
77.1
1:26.699
11:10:56.044
+0.528
48.127
2
48.350
77.6
2:15.049
11:11:44.394
+1.220
47.130
3
47.741
78.6
3:02.790
11:12:32.135
+0.845
46.896
4
48.189
77.8
3:50.979
11:13:20.324
+1.011
47.178
5
47.959
78.2
4:38.938
11:14:08.283
+1.089
46.870
6
48.072
78.0
5:27.010
11:14:56.355
+1.069
47.003
7
48.241
77.8
6:15.251
11:15:44.596
+1.189
47.052
8
49.046
76.5
7:04.297
11:16:33.642
+2.235
46.811
9
48.327
77.6
7:52.624
11:17:21.969
+1.321
47.006
10
48.292
77.7
8:40.916
11:18:10.261
+1.258
47.034