https://wyniki.motoresults.pl/pl/2012/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2012
2012
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
SuperEnduro
SuperEnduro
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior - Wyścig pierwszy
2012 | Cross Country
|
Pozostałe
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I i II Runda
-
Wałbrzych
, 29 kwietnia 2012
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Hubert Schoener
2 - #103 Bartłomiej Tobin
3 - #53 Piotr KAMIŃSKI
4 - #27 Filip Kamiński
5 - #108 Hubert Gaerski
6 - #106 Krzysztof Zajšc
7 - #105 Radosław Stochmal
8 - #107 Piotr Zajšc
9 - #114 Tomasz Tomaszewski
10 - #111 Radosław Boroń
11 - #104 Paweł Mowgiato
12 - #127 Bert Dietrich
13 - #379 Daniel Kostek
14 - #129 Mirosław Jeziorny
15 - #909 Marcin Staniewicz
16 - #133 Piotr Kiper
17 - #131 Rafał Boroń
18 - #75 Marcin Cmok
19 - #100 Michał Siemieniak
20 - #115 Tomasz Radom
21 - #125 Marek Borowski
22 - #132 Jarosław Michałek
23 - #88 Krystian Janusz
24 - #130 Grzegorz Czarneń
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Hubert Schoener
2 - #103 Bartłomiej Tobin
3 - #53 Piotr KAMIŃSKI
4 - #27 Filip Kamiński
5 - #108 Hubert Gaerski
6 - #106 Krzysztof Zajšc
7 - #105 Radosław Stochmal
8 - #107 Piotr Zajšc
9 - #114 Tomasz Tomaszewski
10 - #111 Radosław Boroń
11 - #104 Paweł Mowgiato
12 - #127 Bert Dietrich
13 - #379 Daniel Kostek
14 - #129 Mirosław Jeziorny
16 - #133 Piotr Kiper
17 - #131 Rafał Boroń
18 - #75 Marcin Cmok
19 - #100 Michał Siemieniak
20 - #115 Tomasz Radom
21 - #125 Marek Borowski
22 - #132 Jarosław Michałek
23 - #88 Krystian Janusz
24 - #130 Grzegorz Czarneń
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Hubert Schoener
1:19.715
12:13:25.542
1
12:15.756
24.5
13:35.471
12:25:41.298
+3:10.059
9:05.697
2
12:58.286
23.1
26:33.757
12:38:39.584
+3:29.446
9:28.840
3
12:44.088
23.6
39:17.845
12:51:23.672
+3:22.024
9:22.064
4
13:09.036
22.8
52:26.881
13:04:32.708
+3:39.039
9:29.997
5
13:09.189
22.8
1:05:36.070
13:17:41.897
+3:37.760
9:31.429
6
12:28.363
24.1
1:18:04.433
13:30:10.260
+2:44.894
9:43.469
7
12:27.695
24.1
1:30:32.128
13:42:37.955
+2:44.681
9:43.014