https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Otwarta 1 - Trening kwalifikacyjny
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
VI Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Koszalin
, 14 sierpnia 2011
Andrzej Gaszewski
Andrzej Krukowski
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #22 Łukasz Sadowski
2 - #404 Michał Szymański
3 - #55 Sebastian Rymacki
4 - #23 Kamil Sadowski
5 - #9 Roman Oraczewski
6 - #67 Hubert Krupka
7 - #767 Dawid Słaby
8 - #138 Paweł Adamczyk
9 - #6 Krzysztof Obiegło
10 - #792 Karol Dziobko
11 - #52 Maciej Wieczorek
12 - #155 Jakub Polasik
13 - #15 Dawid Łagowski
14 - #117 Wojciech Kramer
15 - #918 Jacek Kujawa
16 - #7 Kamil Majorczyk
17 - #244 Kamil Gaczyński
18 - #448 Aleksander Bułaj
19 - #42 Szymon Kobierski
20 - #191 Jakub Jasiorski
21 - #12 Lucjan Morawski
22 - #45 Krystian Chmielewski
23 - #111 Michał Mazur
24 - #707 Krzysztof Seredyński
25 - #77 Marcin Łysowski
26 - #21 Roman Drewczyński
27 - #313 Piotr Miśnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #22 Łukasz Sadowski
2 - #404 Michał Szymański
3 - #55 Sebastian Rymacki
4 - #23 Kamil Sadowski
5 - #9 Roman Oraczewski
6 - #67 Hubert Krupka
7 - #767 Dawid Słaby
8 - #138 Paweł Adamczyk
9 - #6 Krzysztof Obiegło
10 - #792 Karol Dziobko
11 - #52 Maciej Wieczorek
12 - #155 Jakub Polasik
13 - #15 Dawid Łagowski
14 - #117 Wojciech Kramer
15 - #918 Jacek Kujawa
16 - #7 Kamil Majorczyk
17 - #244 Kamil Gaczyński
18 - #448 Aleksander Bułaj
19 - #42 Szymon Kobierski
20 - #191 Jakub Jasiorski
21 - #12 Lucjan Morawski
22 - #45 Krystian Chmielewski
23 - #111 Michał Mazur
24 - #707 Krzysztof Seredyński
25 - #77 Marcin Łysowski
27 - #313 Piotr Miśnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Sadowski
2:36.593
11:21:52.054
1
2:28.055
32.8
5:04.648
11:24:20.109
+25.981
2:02.074
2
3:42.742
21.8
8:47.390
11:28:02.851
+1:45.855
1:56.887