https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Enduro/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Generalna - Wyścig pierwszy
2011 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
IX i X Runda Mistrzostw Polski
-
Suchedniów
, 2 października 2011
Roman Umiastowski
Andrzej Frankowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #41 Paweł Szymkowski
2 - #1 Michał SZUSTER
3 - #4 Marcin Frycz
4 - #2 Sebastian Krywult
5 - #12 Rafał Bracik
6 - #3 Mateusz Bembenik
7 - #77 Wacław Skolarus
8 - #13 Marcin Małek
9 - #33 Robert Warchoł
10 - #201 Konrad Widłak
11 - #11 Patryk Bielec
12 - #101 Maciej Giemza
13 - #919 Maciej Stolarski
14 - #715 Jan Folga
15 - #9 Bartosz Kasza
16 - #88 Leszek Drogosz
17 - #777 Jakub Kucharski
18 - #332 Andrzej SEREMET
19 - #176 Robert Frydrych
20 - #20 Grzegorz Chorodyński
21 - #330 Andrzej Gruntowski
22 - #80 Marcin Laśkiewicz
23 - #125 Andrzej Mądry
24 - #53 Robert Wójcik
25 - #141 Kamil Bigaj
26 - #31 Jarosław Sikora
27 - #150 Sławomir Pawłowski
28 - #40 Andrzej Gulba
NU - #45 Bartłomiej Pawłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #41 Paweł Szymkowski
2 - #1 Michał SZUSTER
3 - #4 Marcin Frycz
4 - #2 Sebastian Krywult
5 - #12 Rafał Bracik
6 - #3 Mateusz Bembenik
7 - #77 Wacław Skolarus
8 - #13 Marcin Małek
9 - #33 Robert Warchoł
10 - #201 Konrad Widłak
11 - #11 Patryk Bielec
12 - #101 Maciej Giemza
13 - #919 Maciej Stolarski
14 - #715 Jan Folga
15 - #9 Bartosz Kasza
16 - #88 Leszek Drogosz
17 - #777 Jakub Kucharski
18 - #332 Andrzej SEREMET
19 - #176 Robert Frydrych
20 - #20 Grzegorz Chorodyński
21 - #330 Andrzej Gruntowski
22 - #80 Marcin Laśkiewicz
23 - #125 Andrzej Mądry
24 - #53 Robert Wójcik
25 - #141 Kamil Bigaj
26 - #31 Jarosław Sikora
27 - #150 Sławomir Pawłowski
28 - #40 Andrzej Gulba
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Paweł Szymkowski
START
10:10:29.840
PKC1
10:44:06.760
PKC2
11:08:07.820
ST2
6:39.290
11:15:42.630
+1:15.780
5:23.510
ST3
5:13.060
11:27:16.170
+2:44.930
2:28.130
PKC3
11:49:04.220
PKC4
12:13:09.730
ST4
6:25.810
12:20:14.660
+1:10.930
5:14.880
ST5
3:44.850
12:32:10.260
+1:18.090
2:26.760
PKC5
12:54:07.970
PKC6
13:18:08.310
ST6
6:17.680
13:26:26.840
+1:03.850
5:13.830
ST7
3:36.170
13:36:29.300
+1:07.230
2:28.940
PKC7
13:59:21.240
PKC8
14:23:07.840
ST8
6:19.370
14:31:07.280
+1:16.740
5:02.630
ST9
3:57.000
14:42:32.510
+1:29.850
2:27.150
PKC9
15:04:05.340
PKC10
ST10
5:04.710
FINISH