https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Rallycross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Division 1a - Trening kwalifikacyjny
2010 | Rallycross
|
Mistrzostwa Europy
European Championship for Rallycross Drivers
-
Słomczyn
, 12 września 2010
Milan Tejchman
Krzysztof Gawroński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #110 Ulrik Linnemann
2 - #103 Timur Timerzyanov
3 - #104 Ildar Rakhmatullin
4 - #107 David Johansson
5 - #121 Vaidas Navickas
6 - #122 Clemens Meyer
7 - #108 Jaroslav Kalny
8 - #113 Andreas Bakkerud
9 - #105 Johan Larsson
10 - #154 Stanislav Susta
11 - #106 Zdenek Cermak
12 - #125 Marcel Snoeijers
13 - #158 Tomasz Nowak
14 - #127 Mandie August
15 - #126 Pavel Vimmer
16 - #123 Harrie Deelen
17 - #147 Reinis Safonovs
18 - #187 Hal Ridge
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #110 Ulrik Linnemann
2 - #103 Timur Timerzyanov
3 - #104 Ildar Rakhmatullin
4 - #107 David Johansson
5 - #121 Vaidas Navickas
6 - #122 Clemens Meyer
7 - #108 Jaroslav Kalny
8 - #113 Andreas Bakkerud
9 - #105 Johan Larsson
11 - #106 Zdenek Cermak
12 - #125 Marcel Snoeijers
13 - #158 Tomasz Nowak
14 - #127 Mandie August
15 - #126 Pavel Vimmer
16 - #123 Harrie Deelen
17 - #147 Reinis Safonovs
18 - #187 Hal Ridge
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Ulrik Linnemann
1
55.208
71.3
10:22.771
14:29:03.107
+0.546
54.662
2
52.689
74.7
11:15.460
14:29:55.796
+1.319
51.370
3
52.362
75.1
12:07.822
14:30:48.158
+0.195
52.167