https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Pozostałe
XXII GP Niepodległości im.W.Dudzińskiego
-
Sochaczew
, 11 listopada 2010
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #151 Łukasz Nowak
2 - #41 Łukasz Bajek
3 - #10 Maciej Lipiec
4 - #13 Marek Augustyniak
5 - #33 Leszek Stachowiak
6 - #4 Marcin Olejnik
7 - #7 Kamil Kołodziejczyk
8 - #1 Sławomir Milczarek
9 - #55 Piotr Zontek
10 - #24 Dariusz Stępień
11 - #401 Adam Chaciński
12 - #118 Andrzej Malewski
13 - #2 Janek Korycki
14 - #370 Kamil Kustosz
15 - #25 Damian Kwestarz
16 - #7 Jacek Łabuda
17 - #23 Artur Siwiński
18 - #111 Artur Szafraniec
19 - #172 Mikołaj Majewski
20 - #450 Antoni Szafraniec
21 - #818 Tomasz Olędzki
22 - #527 Paweł Olędzki
23 - #402 Michał Galczewski
24 - #71 Patryk Kasprzycki
25 - #101 Maciej Giemza
26 - #31 Radosław Sępkowski
27 - #67 Dariusz Lipke
28 - #322 Kacper Gorzelnicki
29 - #27 Bartosz Ozimek
30 - #94 Adam Grabowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #41 Łukasz Bajek
3 - #10 Maciej Lipiec
4 - #13 Marek Augustyniak
5 - #33 Leszek Stachowiak
6 - #4 Marcin Olejnik
7 - #7 Kamil Kołodziejczyk
8 - #1 Sławomir Milczarek
9 - #55 Piotr Zontek
10 - #24 Dariusz Stępień
11 - #401 Adam Chaciński
12 - #118 Andrzej Malewski
13 - #2 Janek Korycki
14 - #370 Kamil Kustosz
15 - #25 Damian Kwestarz
16 - #7 Jacek Łabuda
17 - #23 Artur Siwiński
18 - #111 Artur Szafraniec
19 - #172 Mikołaj Majewski
20 - #450 Antoni Szafraniec
21 - #818 Tomasz Olędzki
22 - #527 Paweł Olędzki
23 - #402 Michał Galczewski
24 - #71 Patryk Kasprzycki
25 - #101 Maciej Giemza
26 - #31 Radosław Sępkowski
27 - #67 Dariusz Lipke
28 - #322 Kacper Gorzelnicki
29 - #27 Bartosz Ozimek
30 - #94 Adam Grabowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Bajek
1
1:35.088
12:38:44.861
2
1:37.317
42.5
3:12.405
12:40:22.178
-13.837
1:51.154
3
1:44.518
39.6
4:56.923
12:42:06.696
-19.243
2:03.761
4
1:43.717
39.9
6:40.640
12:43:50.413
-2.202
1:45.919
5
1:41.527
40.8
8:22.167
12:45:31.940
-5.909
1:47.436
6
1:44.712
39.5
10:06.879
12:47:16.652
+0.566
1:44.146
7
1:46.878
38.7
11:53.757
12:49:03.530
+1.516
1:45.362
8
1:42.252
40.5
13:36.009
12:50:45.782
-6.103
1:48.355
9
2:04.791
33.2
15:40.800
12:52:50.573
+18.143
1:46.648
10
1:44.554
39.6
17:25.354
12:54:35.127
-5.430
1:49.984
11
2:02.210
33.9
19:27.564
12:56:37.337
+10.069
1:52.141
12
1:44.834
39.5
21:12.398
12:58:22.171
-4.750
1:49.584
13
1:49.255
37.9
23:01.653
13:00:11.426
-7.031
1:56.286
14
1:54.746
36.1
24:56.399
13:02:06.172
+8.204
1:46.542